کد خبر: ۱۴۴۶۵۴
تاریخ انتشار: ۱۷:۵۵ - ۳۰ بهمن ۱۳۹۹
شادی مردم ایران در رفت‌وآمد دموکرات‌ و جمهوری‌خواه نیست؛
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس طی مصاحبه‌ای با یک هفته‌نامه بیان و اصرار دارد و حتی دریغ می‌خورد که چرا برای رفتن ترامپ جشن ملی گرفته نشد؛ آن هم در شرایطی که مردم ما با مشکلات متعدد اقتصادی که از بی‌تدبیری و سوءمدیریت نشأت گرفته، دست‌وپنجه نرم کرده و روزگار می‌‌گذرانند، اظهاراتی از این جنس، چیزی جز نمک پاشیدن بر زخم مردم نیست.
به گزارش سرویس سیاسی شیرازه، نمی‌دانیم چرا عده‌ای اصرار دارند که در هر موضوعی به اظهار نظر بپردازند و نظریاتی را مطرح کنند که بدیع بودن آن برای همگان جای تعجب دارد. 

ظفر افشون معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداردی فارس یکی از این افرادی‌ است که در مصاحبه با یک هفته‌نامه بیان و اصرار دارد و حتی دریغ می‌خورد که چرا برای رفتن ترامپ جشن ملی گرفته نشد.

افشون در این مصاحبه بیان می‌کند که با رفتن ترامپ باید جشن ملی گرفت، فارغ از اینکه تاریخ نشان داده است، تفاوت معنادار و چندانی بین جمهوری خواهان و دموکرات نسبت به جمهوری اسلامی و حتی کشور ایران فارغ از نظام حاکمیتی آن وجود ندارد؛ نکته مهمی که متاسفانه در این مصاحبه نادیده گرفته شده است.

معاون استاندار باید بداند که شروع جدی تحریم‌هایی که وی بارها در مصاحبه خود از آن‌ها نام می‌برد، در دولت دموکرات‌‌های آمریکایی ساختاری شده و جمهوری‌خواهان اجرایی کننده آنها هستند.

اقای معاون نمک بر زخم مردم نپاشید/ به داد مردم برسید، هرروز سفره‌های آن‌ها کوچک‌تر می‌شود
وی با یک مغلطه شکست ترامپ را در انتخابات آمریکا را پیروزی ایران دانسته که نشان از نگاه بیرونی ایشان و دولت مورد حمایتشان به راهکار حل مشکلات داخلی دارد، آنجا که تا غرب نخواهد و همکاری نکند، ما به پیشرفت نخواهیم رسید و به عبارتی همان جمله معروف که حتی آب خوردن ما هم به آمریکا وابسته است.

اما نکته مغفول مانده مصاحبه این است که معاون هماهنگی فراموش کرده است که باید پاسخگوی مشکلاتی باشد که خود و دولت متبوعش در رویداد آن دخیل بوده‌اند، اینکه چرا با وجود همه شعارهای زیبا و ادعاهایی که این مصاحبه مملو از آن است مردم به شدت با مسائل جزء اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کنند و  روزگار می‌گذرانند  و هرروز سفره‌های آن‌ها کوچک‌تر می‌شود.

افشون بهتر است به این سوالات پاسخ دهد که چرا استان فارس باید در سطح پایین اقتصادی و هماهنگی بین ارگان‌های مختلف باشد که حتی مردم آن ساعت‌ها در پی گرفتن یک لیتر روغن شب را به روز کنند.، اینکه چرا باید عدم هماهنگی بین دستگاه‌های مختلف دولتی، سبب تعطیلی بسیاری از کارخانجات و شرکت‌های تولیدی باشد و مسائل سیاسی و دیپلماتیک را به اهل خود بسپارد.

معاون استاندار فارس باید بداند که بجای اصرار رسانه‌ای برای شاد کردن مردم با رفتن ترامپ، می‌تواند در همین چند روز باقیمانده نیز با کاری جهادی دل مردم را شاد کرده تا آنان جشن واقعی را بگیرند، نه اینکه منتظر رفتن شما و گرفتن جشن باشند.

انتهای پیام/ م
برچسب ها: گرانی ، شیرازه ، سفره مردم
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: