کد خبر: ۱۴۶۱۵۷
تاریخ انتشار: ۱۴:۳۳ - ۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۰
همزمان با سراسر کشور
ثبت‌نام چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن اوقاف از امروز در فارس آغاز و تا ۱۳ خردادماه ادامه دارد.
به گزارش سرویس اجتماعی شیرازه، مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس از آغاز ثبت‌نام چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن اوقاف همزمان با سراسر کشور در این استان خبر داد و از نخبگان قرآنی استان جهت ثبت‌نام در این رقابت‌ها دعوت کرد.

حجت‌الاسلام سیدعباس موسوی، گفت: ثبت‌نام در این مسابقات از امروز آغاز و تا ۱۳ خردادماه سال جاری ادامه خواهد داشت.

وی با دعوت از نخبگان قرآنی فارس جهت ثبت‌نام در این دوره از رقابت‌ها گفت: این مسابقات در رشته‌های قرائت تحقیق و ترتیل، حفظ ۵، ۱۰، ۲۰ جزء و کل قرآن کریم، تفسیر عمومی قرآن، همسرایی و همخوانی قرآن کریم، اذعان و دعاخوانی برگزار خواهد شد.

موسوی با بیان اینکه ین مسابقات در دو بخش بانوان و آقایان در رده‌های سنی بالای ۱۸ سال برگزار خواهد شد، گفت: ثبت‌نام در این مسابقات تنها از طریق سایت www.quraniran.ir و توسط شخص متقاضی انجام می‌شود.

مدیرکل اوقاف فارس بیان کرد: مرحله شهرستانی و استانی این دوره از مسابقات در بازه زمانی اول تیر تا ۳۱ شهریورماه یعنی فصل تابستان خواهد بود.

وی همچنین زمان برگزاری مرحله نیمه نهایی را بازه زمانی ۲۴ مهرماه تا ۸ آبان‌ماه اعلام کرد که به‌صورت غیرحضوری و ویدئوکنفرانسی برگزار خواهد شد و ادامه داد: مرحله ملی این دوره از مسابقات هم در بازه زمانی ۲۰ آذر تا سوم دی‌ماه سال جاری و با توجه به ضوابط اعلام شده از سوی سازمان اوقاف و شرایط شیوع کرونا اعلام شده است.

انتهای پیام/ر
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: