کد خبر: ۱۴۷۵۵۸
تاریخ انتشار: ۱۴:۲۶ - ۲۱ خرداد ۱۴۰۰
مجری تلویزیون و رادیو در گفتگو با «شیرازه»:
تشکر با اشاره به اینکه باید ظرفیت های مذهبی، فرهنگی، ادبی، اجتماعی، هنری و تاریخی فارس به همگان گفته شود، گفت: شیراز میزبان حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) است که این حضرت تعلق به همه ایران دارد و به این خاطر شیراز، افتخار میزبانی خیل زائرین را دارد.
بهروز تشکر شب گذشته در حاشیه پایان برنامه «شب ایرانی» که از حافظیه شیراز پخش شد، در گفتگو با خبرنگار «پایگاه تحلیلی خبری شیرازه» گفت: امیدوارم برنامه «شب ایرانی» در مسیری که افتاده است بتواند فضای شاد و مفرحی را برای مردم ایجاد کند، مردم در این روزها و شب ها نیازمند این هستند که برنامه های شاد و مفرح داشته و از آن استفاده کنند و لحظات خوبی در کنار خانواده داشته باشند.

مجری کشوری تلویزیون و رادیو ادامه داد: در این ایام کرونایی کمتر پیش آمده که مردم بتوانند سفر کنند چون سفر کردن شرایط خاص خودش را دارد و از طریق آنتن و امواج تلویزیونی توانستیم معرفی نقاط مختلف دیدنی را برای هموطنان فراهم کنیم.

وی پیرامون توجه به جشن های دهه کرامت و حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) گفت: جوانان گرایش زیادی به فضای مجازی دارند لذا کانال‌هایی که در فضای مجازی ایجاد کردند این وضعیت را پیش می آورد که ما به عنوان برنامه سازان در موضوعات مختلف توجه خود را زیاد کنیم.

تشکر ادامه داد: کسانی که دست‌اندرکار تولید برنامه های مختلف هستند توجه به اسم تولید محتوا را باید داشته باشند که این وضعیت با وجود شبکه های مجازی وظیفه ما هم چند صدبرابر کرده است.

وی به تولید محتوا ساده با گوشی اشاره کرد و افزود: امروزه افراد با یک گوشی تولید محتوا می کنند و اگر ما بتوانیم به کمک این افراد برویم و برای کسانی که رسانه در جیب خود دارند، موضوعات را تبیین و مسیر آن را مشخص شود، می توانیم در معرفی بسیاری از رویدادها به ویژه اعیاد مذهبی به خوبی عمل کنیم.

تشکر با اشاره به اینکه بسیاری از اعیاد و مناسبت های مذهبی را داریم که می توانیم از طریق شبکه های مجازی، آن را گسترش دهیم و دایره آن را گسترده کرد و همه را در این حوزه بتوانیم جذب کنیم، اضافه کرد: شیراز مهد تمدن سرزمین ایران و سرزمین اهورایی و الهی است، شیراز میزبان حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) است که این حضرت تعلق به همه ایران دارد و به این خاطر شیراز، افتخار میزبانی خیل زائرین را دارد.

وی با اشاره به وجود اماکن تاریخی مثال زدنی در شیراز و فارس، تاکید کرد: نخبگان و برجستگان در شیراز زندگی کرده‌اند که نسل امروز باید با این افراد که از این سرزمین رشد و نمود پیدا کردند، آشنا شوند این افراد چهره های بین المللی شدند و باید نام آنها گسترش یابد.

تشکر با تاکید بر اینکه سرزمین فارس، سرزمین سرداران بزرگی است که جانفشانی کردند از بسیجیان تا ارتشی ها و سپاه‌ایان که قد سرو و سینه ستبر کردند و در مقابل دشمن ایستادند، افزود: این ظرفیت های مذهبی، فرهنگی، ادبی، اجتماعی، هنری و تاریخی فارس باید به همگان گفته شود.

مجری تلویزیون و رادیو ایران اظهار کرد: ما افتخار داشتیم در قالب برنامه های مختلف سریالی شروع کار ما از شیراز بود که اتفاقا فتح باب خوبی را شاهد بودیم، همیشه شیراز برای ما خوش یمن بوده است و خودم علاقه فراوانی به شیراز و مردم این شهر دارم و هر وقت برنامه ای از شیراز آغاز کردیم که برنامه برای ما خیلی خوب اجرا شده است.

وی با اشاره به اینکه همکاران ما در صدا و سیمای مرکز فارس از بهترین های مراکز استان ها هستند، این مرکز همکاران، متخصصین، بچه های فنی خوبی دارد، اضافه کرد: شب اول این برنامه رونمایی از برنامه «ما ایرانی‌ها» داشتیم که یک کار فاخر به حساب می آمد و از سوی مرکز فارس تهیه شده بود و این برنامه در شبکه های ملی و سراسری پخش می شود.

تشکر در پایان ضمن تشکر از همه دست‌اندرکاران پخش برنامه، گفت: صدا و سیمای مرکز فارس را به عنوان مرکز درجه یک می شناسیم، همیشه کار اول برای ما مهم است چرا که پخش یک کار زنده نیازمند تخصص و تعهد افراد مختلف است و در شیراز دیدم که همه کارها به صورت موشکافانه و خیلی دقیق شکل می گرفت تا برنامه زنده روی آنتن رود و در حقیقت ما در برنامه زنده تنها امضای کار را انجام می دادیم و همه زحمت‌ها به دوش افرادی بود که جلوی دوربین نبودند، همه عزیزان از راننده حمل و نقل تا کارگران کار به خوبی و بسیار دقیق زمینه اجرای برنامه را فراهم کردند.

انتهای پیام/ر
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: