کد خبر: ۱۴۷۷۶۲
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۰ - ۲۸ خرداد ۱۴۰۰
گفتگو نماینده ولی فقیه در استان فارس با «شیرازه»:
آیت الله لطف الله دژکام گفت: هیچ کدام از مشکلات امروز بیشتر از روزی که چکمه پوش های آمریکایی روی سر ما بوده اند، نیست لذا همه آن را با اراده پولادین ملت حل کردیم و انشالله در آینده هم همین اتفاق رقم خواهد خورد.
آیت الله لطف الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس امروز ۲۸ خرداد ماه در حرم مطهر شاهچراغ در گفتگو با خبرنگار پایگاه تحلیلی خبری شیرازه، گفت: شاهد هستیم که در صندوق‌های رای استقبال مردم گرم و پرشور است.

وی با تاکید بر رعایت نکات بهداشتی به دلیل شیوع بیماری کرونا و صبوری در صف اخذ رای، خاطرنشان کرد: مجموعه حرکت بزرگ و ملی ما انشالله از هر جهت بازتاب خوبی شود. 


امام جمعه شیراز با بیان اینکه امیدواریم حضور پرشور با یک انتخاب خوب و مناسب به پایان برسد تا مردم ما شاهد رفع شدن مشکلات باشند، اضافه کرد: در حرم احمدابن موسی(ع) برای همه مردم عزیز دعا می کنیم و از خدا می خواهیم که عزت و سربلندی هرچه بیشتر خداوند عنایت کند.

آیت الله دژکام معتقد است که همیشه انتخابات برای کشوری مثل ما که می خواهد مستقل باشد و مردم به جای استعمار گران حرف بزنند دارای مهم است.

نماینده ولی فقیه در استان فارس شرکت و حضور در عرصه انتخابات را مورد اشاره قرار داد و گفت: مسلما در این حرکت ارزشمند دینی برای شرکت کنندگان در انتخابات، عمل صالح حساب می شود و دشمنان ما در پایین انتخابات رسوا خواهند شد. 

وی با بیان اینکه خدمت به مردم ابعاد گسترده ای دارد، تصریح کرد: در وضعیت فعلی معیشت و اشتغال خیلی برای مردم موجب نگرانی شده و امیدواریم با همکاری تمامی مردم مسئله را به خوبی حل کنیم و حرکتی مثل جنگ که مردم و دولت حرکت کردند، پس از انتخابات نیز همین رویه را شاهد باشیم.

آیت الله دژکام در پاسخ به پرسش خبرنگار شیرازه مبنی بر تفاوت این دوره انتخابات گفت: از حیث اهمیت، هر دوره ای از انتخابات در کشور ما یک ویژگی داشته است لذا مسلما اینکه دشمنان ما حساس شده اند و مکرر صحبت می کنند که مردم پای صندوق های رای حاضر نشوند، اهمیت این دوره مشخص می شود.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه استقامت مردم ایران دارد ثمر می دهد، ناامیدی اذعان دشمنان است لذا در مرحله هم مردم با حضور پرشور و انتخاب خوب بتوانند شخصی را انتخاب کنند که مشکلاتی که فراروی مردم است را حل کند و آینده هرچه بیشتری برای ما رقم بزند. 

امام جمعه شیراز با اشاره به اینکه نا امیدی مسئله ای را حل نمی کند، تاکید کرد: شیطان از روز اول خلقت به وسیله های مختلف به دنبال ناامیدی است لذا وقتی ما ناامید شدیم هیچ اقدامی صورت نمی گیرد؛ هیچ کدام از مشکلات امروز بیشتر از روزی که چکمه پوش های آمریکایی روی سر ما بوده اند، نیست لذا همه آن را با اراده پولادین ملت حل کردیم و انشالله در آینده هم همین اتفاق رقم خواهد خورد.

نماینده ولی فقیه در استان فارس خطاب به دشمنان ملت ایران گفت: به همه کسانی که خواب های آشفته برای کشور ایران دیده اند می گویم که خواب شما تعبیری ندارد و مردم ایران تصمیم گرفته اند که برای کشورشان خودشان تصمیم بگیرند و مشکلات را با استقامت از پیش پا بردارند.

امام جمعه شیراز تصریح کرد: گاهی دشمنان مزاحمت هایی ایجاد می کنند اما پیروزی همانند قبل اذعان ملت ایران است و نا امیدی برای کسانی است که نمی خواهند پیشرفت و استقلال ایران را ببینند. 

انتهای پیام/ح/ر
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: