کد خبر: ۱۵۰۲۶۲
تاریخ انتشار: ۱۸:۰۵ - ۱۱ مهر ۱۴۰۰
فرمانده سپاه فجر:
سردار بوعلی گفت: حداکثر ظرفیت های سپاه فجر و بسیجیان در راستای کمک به شهرداری و خدمت خالصانه و صادقانه به شهروندان محلات محروم شیراز بکارگیری خواهند شد.
به گزارش سرویس سیاسی شیرازه، سردار یداله بوعلی به همراه جمعی از مسئولان سپاه فجر با سید احسان اصنافی شهردار شیراز دیدار کردند.

سردار بوعلی در این دیدار ضمن تبریک انتخاب اصنافی به سِمت شهردار شیراز، گفت: اقشار تخصصی بسیج با تمام ظرفیت آماده همکاری و تعامل با مجموعه شهرداری شیراز در راستای خدمت رسانی به شهروندان سومین حرم اهل بیت (علیهم السلام) هستند.

وی با بیان اینکه تمام ظرفیت های سپاه و بسیج همچون گذشته آماده هم افزایی با مجموعه شهرداری در حوزه تامین امنیت، عمران و آبادانی محلات کم برخوردار، ایجاد اشتغال و برنامه های فرهنگی است، گفت: روحیه بسیجی و کار و مدیریت جهادی می تواند آسیب های اجتماعی و محرومیت را از چهره محلات محروم شیراز بزداید و این موضوعی است که باید همواره مورد توجه ویژه و پیگیری مدیران کلانشهر شیراز قرار داشته باشد.

فرمانده سپاه فجر با تاکید بر اینکه عمران و آبادی محلات محروم مورد توجه ویژه شهرداری قرار بگیرد، خاطرنشان کرد: نام شیراز به عنوان مهم "سومین حرم اهل بیت «علیهم السلام»" مزین شده و این یک فرصت بسیار ارزشمند و زمینه ای برای رشد و تعالی این کلانشهر در حوزه های اجتماعی، عمرانی، فرهنگی، سیاحتی و زیارتی است.

وی با بیان اینکه قرارگاه شهید اسکندری سپاه فجر در 31 محله محروم در حال فعالیت های عمرانی، فرهنگی و محرومیت زدایی است، گفت: با همکاری و تعامل هر چه بیشتر دو مجموعه سپاه و شهرداری می توانیم گام های موثری در رفع محرومیت این محلات برداشته و موجبات رضایت مردم را فراهم آوریم.

سردار بوعلی با بیان اینکه هدف و خواست قلبی ما درخشش و موفقیت مجموعه شهرداری و شورای شهر است، گفت: حداکثر ظرفیت های سپاه فجر و بسیجیان در راستای کمک به شهرداری و خدمت خالصانه و صادقانه به شهروندان محلات محروم شیراز بکارگیری خواهند شد.
فرمانده سپاه فجر خاطرنشان کرد: حوزه ورزش نیز یکی از مسائل و موضوعات مهمی است که باید بیش از پیش مورد توجه مدیران کلانشهر شیراز قرار بگیرد و چه در زمینه حمایت از ورزش های تیمی و قهرمانان ورزشی و چه در زمینه ترویج ورزش های همگانی یک برنامه ریزی دقیق و موثر انجام شود.

سید احسان اصنافی شهردار شیراز و مهدی طاهری رییس شورای شهر شیراز نیز در این دیدار ضمن تاکید بر اهمیت رسیدگی به امور محلات کم برخوردار کلانشهر شیراز نسبت به همکاری و تعامل مجموعه شهرداری با سپاه و بسیج در راستای خدمت رسانی هر چه بهتر به شهروندان اعلام آمادگی کردند.

انتهای پیام/ع
مطالب مرتبط
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: