کد خبر: ۱۵۰۴۶۰
تاریخ انتشار: ۲۲:۴۳ - ۲۰ مهر ۱۴۰۰
فرمانده سپاه فجر فارس تاکید کرد:
سردار بوعلی گفت: پرورش استعداد‌ها در حوزه ورزش نیازمند عزم و حمایت جدی مسئولان ارشد فارس و پیگیری مستمر این موضوع توسط مدیران حوزه ورزش در سراسر استان است.
به گزارش سرویس ورزشی شیرازه، آئین استقبال از قهرمانان مسابقات جهانی کشتی با حضور فرماندهان ارشد نیرو‌های مسلح استان فارس برگزار شد.

سردار بوعلی فرمانده سپاه فجر فارس در حاشیه این مراسم با تاکید بر اینکه حمایت جدی از ورزش و ورزشکاران باید در دستور کار مدیران استان قرار بگیرد، گفت: کسب دو مدال طلا و یک مدال برنز توسط جوانان فارس در مسابقات جهانی کشتی فرنگی نروژ بار دیگر ظرفیت و استعداد‌های درخشان این استان در حوزه ورزش قهرمانی را به نمایش گذاشت.

وی با بیان اینکه جوانان کشتی گیر قهرمان نمونه‌ای از استعداد‌های بی شمار فارس هستند، گفت: پرورش استعداد‌ها در حوزه ورزش نیازمند عزم جدی و حمایت مسئولان ارشد فارس و پیگیری مستمر این موضوع توسط مدیران حوزه ورزش در سراسر استان است.

فرمانده سپاه فجر فارس با بیان اینکه ترویج فرهنگ ورزش یکی از راهکار‌های ایجاد اُمید و نشاط در جامعه است، گفت: قهرمانی جوانان برومند فارس شادی فزاینده‌ای را برای مردم این خطه بخصوص جامعه ورزش استان فراهم آورده که استقبال باشکوه و پرشور مردم از این جوانان گواه این موضوع است.

سردار بوعلی با اشاره به اینکه ورزشکاران و تیم‌های ورزشی استان فارس این ظرفیت را دارند که در زمینه ورزش حرفه‌ای و قهرمانی در سطح کشور و جهان بدرخشند، خاطرنشان کرد: پیش نیاز این موضوع تحول نگاه مسئولان استان نسبت به مسئله مهم ورزش و تلاش بیش از پیش آنان برای پرورش استعداد‌های جوان فارس است.

انتهای پیام/ح

مطالب مرتبط
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: