کد خبر: ۱۵۰۴۸۴
تاریخ انتشار: ۲۳:۱۰ - ۲۱ مهر ۱۴۰۰
سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس:
بستام گفت: سامانه الکترونیک ارتباط مردم با دولت (سامد) آماده دریافت گزارش های مردمی در سفر ریاست جمهوری و اعضای هیات دولت به فارس است.
به گزارش سرویس سیاسی شیرازه، هادی بستام با بیان این که وب سایت اینترنتی https://111.ir و سرشماره تلفنی 111 که به صورت اضطراری ملی در اختیار همگان قرار دارد، اظهارداشت: هیچ گونه تفاوتی در نحوه رسیدگی به شکایات و گزارشات مردم که از طریق سایت اینترنتی و شماره تلفن به سامد اعلام می شود وجود نخواهد داشت.

وی با اشاره به این که افرادی که گزارش و شکایتی دارند باید مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی، تلفن همراه، کدملی، تاریخ تولد و آدرس را در سامانه اعلام کنند، افزود: در صورت ناقص بودن اطلاعات ذکر شده رسیدگی به گزارشات با مشکل روبرو خواهد شد.

سرپرست اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری فارس با بیان این که از نمایندگان نهاد ریاست جمهوری به منظور گفتگو با مردم و شنیدن مشکلات، ثبت مسائل و رسیدگی و پیگیری شکایات به میان مردم خواهد آمد، گفت: به مردم اطمینان می دهیم که مسئولین نهاد ریاست جمهوری به همه دغدغه های مطرح شده توسط مردم رسیدگی و به عنوان نهاد بالادستی دستگاه های اجرایی، شکایات و مشکلات را پیگیری خواهند کرد.

انتهای یپام/ح
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: