کد خبر: ۱۵۰۵۱۲
تاریخ انتشار: ۱۷:۱۲ - ۲۲ مهر ۱۴۰۰
معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده:
انسیه خزعلی گفت: در زمینه تامین تجهیزات و وسایل ورزشی نیز حتما ورزشکاران را مورد حمایت قرار خواهیم داد و درصدد هستیم که تجهیزات مربوط به باشگاه‌های ورزشی بانوان را پیگیری کنیم.
به گزارش سرویس ورزشی شیرازه، انسیه خزعلی روز پنجشنبه پس از بازدید از مجموعه ورزشی حجاب در جلسه‌ای با حضور بانوان ورزشکار و مدال آور استان فارس، اظهار کرد:در این سفر ۳۰ میلیارد ریال به ورزش بانوان اختصاص داده شده است و علاوه برآن ده میلیارد از وزارت نیرو برای مجموعه ورزشی حجاب و ده میلیارد هم از وزارت نفت برای پارک بانوان در نظر گرفته شده است تا بتوانیم هم ورزش همگانی و هم ورزش قهرمانی در قسمت بانوان را فعال‌تر کنیم‌.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، اظهار داشت:مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان فارس قول داده اند که خانه ورزش روستایی ویژه بانوان در این استان راه اندازی شود.در زمینه تامین تجهیزات و وسایل ورزشی نیز حتما ورزشکاران را مورد حمایت قرار خواهیم داد و درصدد هستیم که تجهیزات مربوط به باشگاه‌های ورزشی بانوان را پیگیری کنیم.

وی در رابطه با بیمه ورزشکاران گفت: بیمه مطالبه به حقی است که از سوی هنرمندان و ورزشکاران مطرح می‌شود اما در حال حاضر دولت با کسری بودجه مواجه است و امکان تعهد جدید وجود ندارد، بدون شک اگر وضعیت اقتصادی کشور بهتر شود بیمه ورزشکاران در دستور کار دولت قرار می گیرد. تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت که بحث قوانین مربوط به استخدام ورزشکاران را پیگیری کنیم.

خزعلی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه رویکرد دولت سیزدهم نسبت به فساد و اختلاس در ورزش چیست، گفت: اساس دولت مردمی مبارزه با اختلاس و فساد است و مردم بای  گوش و چشم دولت باشند خوشبختانه هر جا که بانوان بودند مسئله اختلاس کمرنگ بوده است و پاکدستی بانوان در کار و عمل کاملا دیده شده است.

وی ضمن تشکر از مسئولان استان فارس که در زمینه فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی بانوان این استان تلاش می کنند، گفت: ورزش باید همراه با فرهنگ و اخلاق باشد و اخلاق یکی از مسائل جدی در امور ورزشی است که بخشی از این ورزش هم در سلامت بدن، نشاط تندرستی انرژی و انتقال انرژی های مثبت نمود پیدا می کند.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده بیان کرد: از قهرمانانی که در مسابقات پارالمپیک شرکت کردند سپاسگزارم که با کسب موفقیت در این رقابت‌ها نشان دادند هم می توان مدال آورد و هم می توان در مسابقات بین المللی و در شرایطی که برخی موارد را  نمی پسندند بسیاری از چارچوب ها و کلیشه ها را از بین برد و با حجاب و عفاف الگوی جدیدی ارائه داد. این نشان دهنده شجاعت قهرمانان ورزشی ما است.انتهای پیام/
مطالب مرتبط
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: