کد خبر: ۱۵۰۶۰۴
تاریخ انتشار: ۱۷:۰۰ - ۲۶ مهر ۱۴۰۰
درهفته نخست لیگ برتر فوتبال:
بازیکنان تیم فجر شهید سپاسی شیراز که تیمشان پس از هشت سال به لیگ برتر فوتبال صعود کرده است، عزم خود را جزم کرده اند تا در سطح اول فوتبال ایران جایگاه خوبی کسب کنند بنابراین فردا ساعت 16 در استادیوم شهدای ساری به مصاف تیم نساجی خواهد رفت.
به گزارش سرویس ورزشی شیرازه، دیدار نساجی با فجر سپاسی از هفته نخست لیگ برتر سه شنبه هفته جاری ساعت 16 در استادیوم شهدای ساری برگزار می شود.

بازیکنان تیم فجر شهید سپاسی شیراز که تیمشان پس از هشت سال به لیگ برتر فوتبال  صعود کرده است، عزم خود را جزم کرده اند تا در سطح اول فوتبال ایران جایگاه خوبی کسب کنند.

 تیم نساجی روز جمعه گذشته راهی ساری شده تا تمرینات خود را در این شهر دنبال کند. پیش از این نسبت به برگزاری دیدارهای خانگی نساجی در استادیوم شهدای ساری تردیدهایی وجود داشت اما به نظر می رسد با رفع ایرادات استادیوم از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان و هم چنین باشگاه نساجی مجوز بازی این تیم در استادیوم شهدای ساری صادر شده است‌.

استادیوم شهید وطنی محل برگزاری دیدارهای خانگی نساجی در دست بازسازی است و به نظر می رسد تا نیم فصل نساجی مجبور به حضور در استادیوم شهدای ساری باشد. دیدار نساجی با فجرسپاسی همانند همه دیدارها در هفته نخست لیگ برتر بدون حضور تماشاگر برگزار می شود.

انتهای پیام/ح
مطالب مرتبط
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: