کد خبر: ۱۵۰۶۹۹
تاریخ انتشار: ۱۲:۴۵ - ۰۳ آبان ۱۴۰۰
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس، دانشجویان طرح ولایتی را گنجینه‌ای گرانبها دانست و بر استفاده از این ظرفیت آن‌ها تاکید کرد.
به گزارش سرویس فرهنگی شیرازه، سعید یوسفی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس در مراسم تکریم و معارفه مسئول کانون طرح ولایت بسیج دانشجویی استان فارس که همزمان با آغاز دوره معرفتی ادوار طرح ولایت با عنوان" تمهید " برگزار شد، اظهار داشت: اجرای دوره تمهید می‌تواند ضمن تقویت عملکرد کانون طرح ولایت، جوش و خروشی نو در ادوار بسیج دانشجویی ایجاد کند.

وی با تاکید بر جایگاه خطیر و مبنایی کانون طرح ولایت در پشتیبانی فکری تشکیلات بسیج، ظرفیت دانشجویان طرح ولایتی در فارس را گنجینه‌ای گرانبها دانست و افزود: از ماموریت‌های مهم کانون طرح ولایت، هدفمند سازی آموزش‌ها با نگاه به تحقق دولت و جامعه اسلامی، تلاش در ارتباط گیری و استفاده از ظرفیت همه دانشجویان طرح ولایتی، تقویت هسته مرکزی طرح ولایت در استان، تقویت کانون‌های طرح ولایت در شهرستان‌های استان، تشکیل هسته‌های تبیینی کانون طرح ولایت جهت نقش آفرینی در سطح دانشگاه و محلات و خلاقیت در برنامه‌ها و تولیدات محتوایی است.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس با بیان اینکه فعالیت‌های تشکیلاتی بستر مناسبی برای تمرین و تلاش همراه با اخلاص، معنویت، توکل و تقوا است، اضافه کرد: فعالیت تشکیلاتی برای کسب بسیاری از ملکات برجسته اخلاقی و معنوی، بهترین فرصت است.

در این مراسم سعید بیگی به عنوان مسئول جدید کانون طرح ولایت بسیج دانشجویی استان فارس معرفی و از زحمات محمد خضری تقدیر و تشکر شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: