کد خبر: ۱۵۰۷۰۹
تاریخ انتشار: ۱۷:۱۹ - ۰۳ آبان ۱۴۰۰
طی مراسمی از طرح شهید «ابراهیم هادی ۲» که به منظور جذب مشارکت و سرمایه‌گذاری خیران و بسیجیان در صندوق امداد ولایت رونمایی شد.
به گزارش سرویس اجتماعی شیرازه، محمد بذرافشان مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس امروز، ۳ آبان‌ماه در مراسم رونمایی از طرح شهید «ابراهیم هادی ۲» که به منظور جذب مشارکت و سرمایه‌گذاری خیران و بسیجیان در صندوق امداد ولایت برگزار شد، گفت: طرح اول با موضوع جذب حامی برای کودکان بی سرپرست و ایتام در اسفند ماه ۹۸ با شعار «هر بسیجی یک حامی» آغاز شد که این طرح زمینه‌ای برای اجرای طرح ایران مهربان در سراسر کشور شد.

وی با بیان اینکه اجرای طرح شهید ابراهیم هادی توانست برکات زیادی را به همراه داشته باشد، افزود: استان فارس توانست به عنوان استان پیشتاز در اجرای طرح‌های خلاقانه و مبتکر در کشور مطرح شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس یادآور شد: در طرح شهید «ابراهیم هادی یک»، بیش از ۱۸ هزار نفر از جامعه بسیجیان حامی ایتام شدند.

این مقام مسئول، موفقیت در اجرای این طرح را حاصل همکاری خوب دو نهاد انقلابی سپاه و کمیته امداد دانست و اضافه کرد: امیدوارم جامعه بسیجیان که همواره در محرومیت‌زدایی پیشتاز بوده و کارنامه درخشانی دارند، در کنار امداد و اجرای این طرح نیز همچون همیشه با همراهی امداد کمک کنند تا به نتایج خوبی برسیم.

گفتنی است، در پایان این مراسم از نواحی و شهرستان‌های برتر در این طرح تقدیر شد.

انتهای پیام/ح
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: