کد خبر: ۱۵۰۷۱۱
تاریخ انتشار: ۱۹:۱۳ - ۰۳ آبان ۱۴۰۰
در هفته دوم لیگ برتر:
دیدار تیم های فجر شهید سپاسی شیراز و گل گهر سیرجان دوشنبه به سود تیم میهمان پایان یافت.
به گزارش سرویس ورزشی شیرازه، بازی تیم فجر سپاسی شیراز و گل‌گهر سیرجان  که از هفته دوم رقابت های فوتبال لیگ برتر جام خلیج فارس عصردوشنبه در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار شد تیم میزبان با گل دقایق پایانی، بازی را به حریف خود واگذار کرد تا این بازی تنها یک گل و دیگر چیزی به همراه نداشته باشد.

مساوی عادلانه ترین نتیجه ای بود که باید برای این بازی سرد رقم می خورد که اینگونه نشد و فجری ها تسلیم شلیگ سنگین میلاد زکی پور شدند و بازی را واگذارکردند.

دیدار تیم های فجر و گل گهر در نیمه نخست چنگی به دل نزد هر چند ۲ تیم هم فرصت های برای گلزنی داشتند اما دراین نیمه توپ بیشتر در میانه میدان در حرکت بود.

هر۲ تیم تمرکز خود را در میانه میدان گذاشته بودند که تجمع بازیکنان در این منطقه به فشردگی بازی افزود.

بازی را گل گهریها بهتر آغاز کردند تا دقیقه ۱۵ هم برتر بودند، آنها سعی داشتند با ارسال توپ های بلند به پشت مدافعان فجر برای تبریزی وصادقی به گل برسند اما مدافعان فجر با هوشیاری اجازه ندادند حریفشان با این شیوه با گل برسد.

از دقیقه ۲۰ بازی بود که تیم میزبان نیز بر توپ و میدان مسلط شد و آنها باور کردند که می توانند به حریف خود که از بازیکنان مطرح سود می برد فشار بیاورند و فرصت های خوبی هم ایجاد کنند.

لحظات حساس نیمه نخست

دقیقه ۲۲ فجری ها یک فرصت خوب گلزنی را از دست دادند در این لحظه بر روی ارسال یک ضربه ایستگاهی توپ درون محوطه جریمه تیم گهر به حمید نعمتی هافبک تیم فجر رسید اما ضربه سر کم دقت این بازیکن به بیرون رفت تا فجریها به گل نرسند.

دقیقه ۲۹ هم فرشید باقری هافبک تیم گل گهر، ایمان صادقی دروازه بان تیم فجر را به واکنش واداشت و یک فرصت را از تیم میهمان گرفت.

دقیقه ۳۵ بازی مرتضی تبریزی مهاجم تیم گل گهر آسیب دید تا میهمان یک تعویض اجباری داشته باشد و بهنام برزای جانشین این بازیکن سر زن شد.

دقیقه ۴۰ نزدیک بود مدافع تیم گل گهر دروازه خودی را باز کند در این لحظه رضا آقا بابایی هافبک تیم فجر از سمت چپ توپ خوبی را روی دروازه تیم گل گهرارسال کرد که این توپ می رفت با ضربه سر علیزاده مدافع تیم میهمان تبدیل به گل خودی شود که توپ با اختلاف بسیار کم به بیرون رفت، میهمان شانس آورد که این توپ گل نشد.

در دقایق پایانی بازی، دو بار مهاجمان تیم گل گهر فرصت گلزنی داشتند که ایمان صادقی دروازه بان تیم فجر اجازه نداد دروازه اش باز شود تا نیمه نخست بدون ردو بدل گلی پایان یابد.

در نیمه دوم هم بازی خوبی از سوی دو تیم شاهد نبودیم به نظر می رسید هر دو تیم به مساوی راضی باشند، دقیقه ۷۵ ضربه سرخطرناک میلاد احمدی هافبک فجر به کرنر رفت.

انتظار داشتیم این بازی که در آن به ویژه تیم میهمان که از بازیکنان مطرح سود می برد بازی بهتری را شاهد باشیم اما در واپسین لحظات وقت تلف شده نیمه دوم میلاد زکی پور هافبک تیم گل گهر با یک ضربه زیبا دروازه تیم فجر را باز کرد تا یخ بازی با این گل، آب شود .

سر انجام این بازی با نتیجه یک بر صفر به سود تیم میهمان پایان یافت تا این تیم با ۶ امتیاز به صدر جدول برود .

در لیگ برتر فوتبال کشور جام خلیج فارس ۱۶ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۰ بازی تیم های اول و دوم جدول جواز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را دریافت خواهند کرد و ۲ تیم انتهای جدول هم راهی دسته یک می شوند.

انتهای پیام/ح
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: