کد خبر: ۱۵۰۷۲۷
تاریخ انتشار: ۲۰:۳۹ - ۰۴ آبان ۱۴۰۰
مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي فارس گفت:امسال 100ميليارد ريال اعتبار براي توسعه و تكميل زيرساخت ها در شهرك صنعتي آباده طشك و ناحيه صنعتي تنگ حنا در شهرستان بختگان اختصاص يافته و بر اين اساس نيز 8طرح عمراني اجرا مي شود.
به گزارش سرویس اقتصادی شیرازه،  احد فتوحي در بازديد از شهرك هاي صنعتي شهرستان بختگان گفت:تاكنون در اين دو شهرك صنعتي 42سرمايه گذار با اين شركت قرارداد منعقد كرده و 18واحد فعال با اشتغال 350نفر در مرحله فعاليت قراردارند.

فتوحي با بيان اينك هم اكنون طرح جدول گزاري در شهرك آباده طشك به طول 11كيلومتر و اعتبار38ميليارد ريال درحال اجرا است گفت:طرح هاي تكميل شبكه روشنايي،آسفالت ورودي اصلي،تكميل ساختمان نگهباني و نيز تكميل شبكه فشار متوسط برق نيز در دستور كار قراردارد.

وي افزود:در خصوص تامين پايدار آب نيز توافقاتي انجام شده كه اميدواريم با تحقق آب آب پايدار واحد ها تامين شود.

مدير عامل شركت شهرك هاي صنعتي فارس افزودكدر شهرك صنعتي آباده طشك طرح بزرگي در حال استقرار است و اين شهرك صنعتي در سال هاي آينده به يكي از قطب هاي اشتغال و رونق توليد تبديل مي شود.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در ادامه همچنين با اشاره به اجراي طرح شبكه داخلي گاز با اعتبار33ميليارد ريال گفت:اين طرح به پايان رسيده و منتظر وصل به شبكه سراسري گاز است.

وي همچنين  برتكميل زيرساخت ها در ناحيه صنعتي تنگ حنا در شهرستان بختگان تاكيد كرد و گفت:طرح هاي ساخت اتاق نگهباني و زيرسازي وآسفالت برخي بلوارها در برنامه امسال قراگرفت و اعتبارات آن تخصيص خواهديافت.

فتوحی در  افزود:اين ناحيه صنعتي يكي از مراكز مهم استقرار صنايع فراوري سنگ مرمريت و نيز فراوري كروم محسوب مي شود و واحدهاي مختلفي درحال بهره برداري يا ساخت وساز مي باشند بنابراين توسعه و تكميل زيرساخت هاي اين ناحيه صنعتي در اولويت امسال اين شركت قراردارد.

وي با بيان اينكه هم اكنون مجموعه فراوري كروميت در اين ناحيعه صنعتي فعال است ضمن دستور جهت رفع مشكل اين واحد صنعتي گفت:حمايت از واحدهاي صنعتي در اولويت ما قراردارد و سعي مي كنيم با استفاده از ظرفيت هاي قانوني اين مشكلات را رفع كنيم.

انتهای پیام
مطالب مرتبط
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: