کد خبر: ۱۵۰۷۳۶
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۸ - ۰۶ آبان ۱۴۰۰
مسئول امور اراضی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان فیروزآباد از بازدید اراضی ملی واگذار شده جهت اجرای دو طرح سایت دفن زباله و تولید کمپوست از زباله در این شهرستان خبر داد.
به گزارش سرویس شهرستان های شیرازه به نقل از فیروزنا، حسینعلی رضایی مسئول امور اراضی مدیریت جهاد کشاورزی فیروزآباد گفت: میزان ۱۲ و نیم هکتار از اراضی ملی منطقه کوه روشنو (محمدآباد) جهت اجرای دو طرح سایت دفن زباله و تولید کمپوست از زباله در شهرستان واگذار شد.

وی افزود: در راستای رفع مشکل پسماند شهر فیروزآباد میزان ۷ و نیم هکتار از این اراضی جهت ایجاد سایت دفن زباله به شهرداری شهر فیروزآباد واگذار گردید؛  محل‌ دفن زباله‌های شهری یکی از مهم‌ترین مراحل مدیریت پسماند بوده که اخذ مجوز زیست محیطی این محل‌ها و اقدامات در راستای دفن اصولی و بازیافت پسماندها ضروری است.

بازدید از اراضی واگذار شده جهت ایجاد سایت دفن زباله و تولید کمپوست

این مقام مسئول ابراز کرد: انتخاب محل جدید وفق ضوابط و استاندارهای اقدامی مهم در جهت کاهش آلودگی‌های محیط زیست ناشی از پسماندها است.

مسئول امور اراضی مدیریت جهاد کشاورزی فیروزآباد به تولید کمپوست از زباله در راستای حفظ محیط زیست و مدیریت پسماند اشاره و اضافه کرد: میزان ۵ هکتار از این اراضی نیز جهت اجرای تولید کمپوست از زباله به شرکت تولید کننده واگذار گردید.

انتهای پیام/ح
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: