کد خبر: ۱۵۱۳۸۱
تاریخ انتشار: ۱۲:۰۵ - ۱۱ آذر ۱۴۰۰
معاون گردشگری استان فارس خبرداد:
معاون گردشگری استان فارس از برگزاری تور آشنا سازی برای نمایندگان آژانس‌های عراقی از ظرفیت‌های گردشگری استان، خبر داد.
به‌گزارش سرویس اجتماعی شیرازه، سید موید محسن نژاد اظهار کرد: در راستای ابلاغ دستورالعمل جذب گردشگران خارجی، به‌منظور برنامه‌ریزی و هماهنگی برگزاری فم‌تور صنعت گردشگری و رسانه از کشور عراق این نشست برگزار شد.

وی ادامه داد: در این نشست که با حضور نمایندگانی از جامعه هتل‌داران و انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و همچنین آژانس‌های مسافرتی که گردشگران عراقی را وارد کشور می‌کنند، برگزار شد راهکارهای جذب گردشگران عراقی بررسی شد.  

محسن نژاد با اشاره به ظرفیت‌های گردشگری استان فارس و شهر شیراز در بعد مذهبی، سلامت، طبیعی و تاریخی، گفت: «در این نشست مقرر شد تا آژانس‌های خدمات مسافرتی که تورهای گردشگران عراقی را وارد می‌کنند با نمایندگان خود ارتباط برقرار کرده و برای برگزاری فم‌تور آن‌ها اقدامات لازم را انجام دهند.

معاون گردشگری فارس به لزوم احیای پرواز شیراز به نجف نیز اشاره کرد و گفت: «وجود این پرواز می‌تواند گشایش‌های بسیاری در ورود گردشگران عراقی به شیراز فراهم آورد.

وی افزود: کشور عراق دارای فرهنگ‌های خاصی است که باید به این فرهنگ‌ها توجه کرد مثلاً در بحث غذا باید اهتمام ویژه‌ای به کار گرفته شود تا غذاهای عراقی در رستوران‌ها و هتل‌های استان ارائه شود.

در این نشست همچنین نمایندگان آژانس‌های مسافرتی حاضر به بیان مشکلات و راهکارهای جذب بیشتر گردشگران عراقی و رفع مشکلات پرداختند.

انتهای پیام/س

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: