کد خبر: ۱۵۱۴۲۶
تاریخ انتشار: ۲۱:۱۳ - ۱۳ آذر ۱۴۰۰
خواست خدایی عنوان کرد:
عضو کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز با بیان اینکه سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده های کشاورزی حلقه مفقوده درآمد پایدار شهرداری است، افزود: رسیدگی به مشکلات سازمان میادین نقش بسزایی در توسعه شهر و شهرداری دارد.
به گزارش سرویس اجتماعی شیرازه، افسانه خواست خدایی عضو کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز در بازدید از سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده های کشاورزی شهرداری شیراز،  با اشاره به عدم تکمیل سایتهای ساماندهی مشاغل ازجمله سایت  سیصد هکتاری قبل از پل فسا، در طول سالهای گذشته، گفت: با گذشت ١۵سال هنوز هیچ اقدامی برای تکمیل سایت شهید منتظری به عنوان یکی از سایتهای ساماندهی مشاغل صورت نگرفته است.
سازمان میادین حلقه مفقوده درآمد پایدار شهرداری

وی خاطرنشان کرد: بی توجهی به تکمیل سایتهای ساماندهی مشاغل، سبب ماندگاری انواع مشاغل مزاحم خودرویی، مصالح ساختمانی، ضایعاتی ها، کشتارگاهها، آهن آلات و ... شده است که در راستای ساماندهی این مشاغل و ایجاد در آمد پایدار، تکمیل این سایتها باید در اولویت پروژه های این سازمان و شهرداری قرارگیرد. 

به گفته خواست خدایی، در حوزه ساماندهی مشاغل، استقرار ضایعات فروشان در شهر و عدم جمع آوری و انتقال آنها به بیرون از شهر علاوه بر تبدیل شدن این نوع کارگاه‌ها به مکانی برای عرضه مواد مخدر و ارتکاب انواع جرائم از لحاظ زیست محیطی نیز سلامت ساکنان این محلها را هم به خطر انداخته است. 

این عضو شواری شهر شیراز از استقرار وانت های بار فروش در سطح شهر به عنوان معضل دیگر در این حوزه یاد کرد و افزود: حضور این وانت ها علاوه بر ایجاد منظره نامناسب درشهر، به دلیل تجمع آنها در یک مکان، ترافیک سنگین در این مسیرها را هم ایجاد می کند.

خواست خدایی بر لزوم طراحی سایتهای ساماندهی وانت بارها در مناطق 11گانه شهرداری شیراز تاکید کرد.


انتهای پیام/س
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: