کد خبر: ۱۵۱۵۰۹
تاریخ انتشار: ۱۳:۵۸ - ۱۸ آذر ۱۴۰۰
مديرعامل شرکت برگ زرین یزد، از تامین بستر مناسب برای فعالیت اقتصادی شرکت‌ها و کارخانه‌ها جهت انجام مبادلات مالی به‌صورت رمزدارایی‌ها اشاره کرد و گفت: دسترسی و امکان خرید و فروش برای عامه مردم باید فراهم شود.
به گزارش سرویس اقتصادی شیرازه، مدیرعامل شرکت برگ زرین، فعالیت شرکت را در چند حوزه عنوان کرد و گفت: مهم‌ترین بخش، فعالیت در حوزه‌ی کسب و کارها به منظور افزایش سرمایه‌های اجتماعی مردم و قرار گرفتن رمزدارایی‌ها سر سفره‌ی همه‌ی مردم در شرایطی است که پول کاغذی از سراسر دنیا در حال حذف می‌باشد.

محمدرضا زاده دهقان تفتی، به تامین بستر مناسب فعالیت اقتصادی برای شرکت‌ها و کارخانه‌ها اشاره کرد و افزود: انجام مبادلات مالی به‌صورت رمزدارایی‌ها به‌صورت قانونی با پشتوانه داخلی و بین‌المللی از این جمله می‌باشد.

وی به تشکیل باشگاه مشتریان اشاره کرد و ادامه داد: تلاش می‌کنیم که دسترسی عامه مردم به کیف پول‌ها و خرید و فروش تسهیل گردد و در این راستا در حوزه توریسم‌سلامت، نیز تمامی امتیازات در دسترس عوام مردم قرار بگیرد.

 اصغر قلباربند، مدیرعامل شرکت فناوری هوشمند شبکه زر نیز که در این نشست حضور داشت تصریح کرد: با اتخاذ و اجرای فناوری‌های نوین مالی می‌تواند اتفاق بزرگی در سطح ملی رقم بخورد.
همچنین در این نشست آقای دکتر عباس جم زر مدیر فناوری های نوین مالی و فرصت های سرمایه گذاری کشور با بیان اینکه انتشار و توسعه کاربردهای رمزدارایی ها در کشور به عنوان راهکاری ارزشمند در توانمندسازی اقتصاد دیجیتال ایران و ورود به عرصه تبادلات بین المللی، از انتشار واحد رمزپایه زر هوشمند با پشتوانه بیمه به عنوان نخستین رمزدارایی بین المللی ایررانی خبر دارد و بر مطرح کردن کیش به عنوان شهر دیجیتال توسط دبیر شورای عالی مناطق آزاد تاکید و تصریح کرد: پیرو دستور مشاور محترم رئیس جمهور به‌دنبال آن هستیم که جزیره کیش را با توجه به تجارت و قابلیت‌های موجود آن در این زمینه، به‌عنوان پایلوت کشور در اقتصاد دیجیتال معرفی کنیم و هم اکنون مجوز ایجاد بانک آفشور و بورس بین‌الملل اخذ شده و تولید رمزارز ملی نیز با محوریت این جزیره و با اعطای نخستین مجوز استخراج ابری رمزارز از طریق شرکت ساحل جهش تولید که از مجموعه های مورد حمایت مرکز رشد شبکه زر است،  به‌زودی به اجرا در می‌آید.

تبدیل کیش به‌عنوان پایلوت شهر هوشمند کشور، تحقق خدمات پولی‌بانکی بین‌المللی، تبدیل این جزیره به عنوان الگوی فرهنگی ایران، توسعه توریسم گردشگری، علمی و تفریحی، شفافیت و ارتباط گیری بیشتر با مردم مهم‌ترین ماموریت های سازمان منطقه آزاد کیش در دولت سیزدهم است و رونمایی شهر اقتصاد دیجیتال کیش در نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات که خردادماه در کیش برگزار می‌شود، در دستور کار این مجموعه قرار دارد.

ساماندهی ارزهای دیجیتال به‌عنوان دیگر رکن تحقق نسل سوم مناطق آزاد تجاری مورد توجه دبیرخانه شورای مناطق آزاد قرار گرفته که در بخش‌های استخراج انواع رمزارزها، صرافی و کیف پول دیجیتال، خدمات جانبی رمزارزها، کنترل‌ها و راه‌اندازی رمز‌ارز ملی در جزیره کیش عملیاتی خواهد شد.
نشست خبری مدیر فناوری‌های نوین مالی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور در محل برج فناوری کیش با حضور رئیس بنیاد راهبری شبکه زر، مدیرعامل خانه سرباز صلح ایران، مدیرعامل مؤسسه فناوری هوشمند شبکه زر، مدیرعامل شرکت توسعه و گسترش برگ زرین، دبیر انجمن دوستی ایران و کانادا و نماینده مناطق آزاد کشور در شبکه‌ زر برگزار شد.

انتهای پیام/ح
مطالب مرتبط
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: