کد خبر: ۱۵۲۰۶۶
تاریخ انتشار: ۰۷:۵۲ - ۲۱ دی ۱۴۰۰
شیشه گر در تشریح این جشنواره گفت: محور‌های هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان را "جهش تولید، امیدآفرینی، ظرفیت‌های کشاورزی استان، حقوق شهروندی، بصیرت و دشمن‌شناسی، آسیب‌های اجتماعی، بیانیه گام دوم، کمک مومنانه، مدافعان سلامت و شهدای رسانه‌ای، سبک زندگی، فرصت‌ها و تهدیدات فضای مجازی و ورزش" می باشد.
به گزارش سرویس فرهنگی شیرازه دبیر برگزاری هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در فارس اعلام کرد که مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا 30 دی‌ماه امسال تمدید شده است.

ابراهیم شیشه‌گر با بیان اینکه برای هفتمین سال متوالی است که این جشنواره در سطح کشور و چهارمین سال در استان فارس به صورت استانی برگزار می‌شود، گفت: این جشنواره یکی مهم‌ترین برنامه‌های بسیج رسانه در استان فارس است.

این فعال رسانه‌ای بیان کرد: هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر با ۱۳محور و در ۹ قالب برگزار می‌شود که موضوعات مختلفی دارد.

شیشه‌گر ادامه داد: هر فرد می‌تواند در سه بخش و در هر بخش حداکثر سه اثر را برای شرکت در جشنواره ارسال کند.

وی محور‌های هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در استان را "جهش تولید، امیدآفرینی، ظرفیت‌های کشاورزی استان، حقوق شهروندی، بصیرت و دشمن‌شناسی، آسیب‌های اجتماعی، بیانیه گام دوم، کمک مومنانه، مدافعان سلامت و شهدای رسانه‌ای، سبک زندگی، فرصت‌ها و تهدیدات فضای مجازی و ورزش" ذکر کرد.

دبیر برگزاری هفتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در فارس در ادامه با اعلام اینکه جشنواره در بخش‌های خبر،مصاحبه،گزارش،تیتر،یادداشت،کاریکاتور،موشن گرافیک،فیلم خبر و عکس برگزار خواهد شد افزود: مهلت ارسال آثار تا روز 30دی ماه امسال تمدید شده است.

شیشه گر از اضافه شدن تندیس رسانه جریان ساز در جشنواره خبر داد و افزود: در بین اهالی رسانه فارس اگر رسانه ای مطالبه ای را آغاز و به جریان سازی منتج شده است می توانند در چند سطر  توضیح نحوه جریان سازی رسانه ای خود را به دبیرخانه ارسال و در بخش "رسانه جریان ساز" شرکت کنند.

به گفته وی، در ایام دهه مبارک فجر امسال نیز منتخبین هر بخش معرفی و برگزیدگان این جشنواره به مرحله کشوری راه خواهند یافت.

این فعال رسانه‌ای افزود: علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را به صورت لینک مطلب یا فایل پی‌دی‌اف در شبکه‌های اجتماعی به شماره ۰۹۲۱۱۷۲۸۱۲۵⁩ یا به آدرس شیراز، خیابان فردوسی، کوچه پروانه، جنب سالن مجتمع فرهنگی ورزشی شلمچه، سازمان بسیج رسانه فارس ارسال کنند.

انتهای پیام/م

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: