کد خبر: ۱۵۲۱۳۱
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۵ - ۲۴ دی ۱۴۰۰
برای مواجه با بارندگی:
شهردار شیراز با اشاره به اعلام بارندگی توسط سازمان هواشناسی ابراز داشت: اکیپ های امدادی و خدمت رسان و ماشین آلات شهرداری شیراز در آماده باش کامل هستند.
به گزارش سرویس اجتماعی شیرازه، سید احسان اصنافی گفت: علاوه بر تیم های تخصصی، ماشین آلات در اختیار مناطق و سازمان‌های شهرداری که در این آماده باش حضور دارند با توجه به بارندگی های اعلام شده در ایام پیش‌ رو، باب کت ها و پمپ های آبکش مورد نیاز که برای کمک به بخش بیرم شهرستان لار اعزام شده بودند به شیراز بازگشته و هم اکنون برای خدمت رسانی به شهروندان شیرازی آماده بکار می‌باشند‌.

بنابه گفته شهردار شیراز، عوامل و نیروهای شهرداری در قالب تیم های عملیاتی از روز جمعه ۱۷ دی‌ماه جاری در منطقه سیل زده بخش بیرم حضور داشتند.

سید احسان اصنافی ادامه داد: ماشین آلات سنگین و اکیپ های مدیریت بحران شهرداری که برای امداد رسانی به منطقه سیل زده بیرم اعزام گردیده بود اقدامات موثری را انجام دادند.

شهردار شیراز ضمن تشکر از مجموعه ها و تیم های عملیاتی اعزامی به این منطقه گفت: شهرداری با انجام لایروبی مسیل ها، ایجاد خاکریزها برای آمادگی در برابر سیلاب های آتی، پاکسازی سطح شهر، آواربرداری منازل تخریب شده و جمع آوری گل و لای معابر اقدامات موثری را در شهر بیرم انجام دادند.
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: