کد خبر: ۱۵۲۱۴۷
تاریخ انتشار: ۱۱:۲۵ - ۲۵ دی ۱۴۰۰
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس با بیان اینکه نهادها و جوانان نقش خود را در گام دوم انقلاب و تحقق بیانیه گام دوم پیدا کنند که در این راستا نیاز به جریان‌سازی است، گفت: رسالت حوزه و دانشگاه انقلابی در این زمینه بسیار سنگین است که این رسالت در سایه پایبندی به مبانی امام و انقلاب محقق می‌شود.
به گزارش سرویس فرهنگی شیرازه، سعید یوسفی، مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس امروز، ۲۵ دی در نشست مشترک و هم افزایی  فعالان بسیج دانشجویی و بسیج طلاب فارس به نقش مساجد در پیروزی و تثبیت انقلاب اشاره کرد و گفت: مسجد برای شروع عملیات مشترک بسیج دانشجویی و بسیج طلاب در شرایط فعلی و آینده انقلاب اسلامی یک نیاز جدی است.

وی با تأکید بر اینکه باید برای این کار اتاق فکر تشکیل داد و عملیات‌های مشترک را تعریف و اجرا کرد و افزود: نهادها و جوانان نقش خود را در گام دوم انقلاب و تحقق بیانیه گام دوم پیدا کنند که در این راستا نیاز به جریان‌سازی بوده و رسالت حوزه و دانشگاه انقلابی بسیار سنگین است که این رسالت در سایه پایبندی به مبانی امام و انقلاب محقق می‌شود.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس، حوزه و دانشگاه را مکمل یکدیگر دانست و بر لزوم همکاری آن‌ها برای مبارزه با تهاجم فرهنگی تاکید کرد.

یوسفی، تولید فکر و تربیت نیروی انسانی برای رسیدن به تمدن اسلامی را  ضروری دانست و گفت: در فرایند پنج گانه تحقق تمدن اسلامی، انقلاب اسلامی به عنوان نخستین گام مطرح است.

وی ادامه داد: باید پس از انقلاب اسلامی گام‌های تشکیل نظام اسلامی، دولت اسلامی و جامعه اسلامی  برداشته شود و در تراز جمهوری اسلامی حرکت کرد که پیمودن همین راه در فضای مجازی برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی ضروری است.

حجت‌الاسلام بهرامی‌نسب، مسئول سازمان بسیج طلاب استان فارس نیز در این نشست با اشاره به برنامه ۵ ساله این سازمان، بر تعامل و هم‌افزایی بسیج دانشجویی و طلاب تاکید کرد و به بیان مطالبی پرداخت.

انتهای پیام/ح
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: