کد خبر: ۱۵۲۲۱۶
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۰ - ۲۷ دی ۱۴۰۰
نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر استان فارس طی 72 ساعته گذشته به بیش از سه هزار نفر امدادرسانی کردند.
به گزارش سرویس اجتماعی شیرازه، حسین درویشی مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس با بیان اینکه با شروع فعالیت سامانه بارشی جدید طی 72 ساعت گذشته  در 11 شهرستان این استان سیل، آبگرفتگی ، برف و کولاک گزارش شده است ، عنوان کرد: نیروهای امدادی و تخصصی جمعیت هلال احمر استان فارس با حضور به موقع در مناطق آسیب دیده ناشی از سیل و کولاک به سه هزار و 259 نفر حادثه دیده امدادرسانی کرده اند.

وی از حضور 132 نیروی عملیاتی فعال در این حوادث خبر داد و افزود: 34 تیم تخصصی امداد و نجات در سیلاب و کولاک همراه با 32 دستگاه خودروی عملیاتی کمک دار در مناطق مختلف کوهستانی و سیلابی استان اقدام به امدادرسانی به 704 خانوار کردند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس همچنین اظهار کرد: 441 دستگاه خودرو نیز طی این مدت از خدمات امدادی هلال احمر فارس در محورهای کوهستانی بهره برده اند.

درویشی در ادامه یادآور شد: توزیع اقلام زیستی و غذایی از جمله پتو، نایلون پوششی، موکت، چادر ، والور و بسته غذایی در مناطق سیل زده استان نیز توسط هلال احمر فارس صورت پذیرفت.

لازم به ذکر است سیل و برف و کولاک در 11 شهرستان فارس ائم از رستم ، آباده ، اقلید ، داراب ، سپیدان ، قیروکارزین ، ممسنی ، خرم بید ، شیراز ، ارسنجان و فیروزآباد گزارش شده است.

 انتهای پیام/س

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: