کد خبر: ۱۵۲۲۵۸
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۹ - ۲۹ دی ۱۴۰۰
سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس خبر داد:
محسن نژاد از معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان فارس در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری وصنایع وابسته تهران، خبر داد.
به‌گزارش سرویس اقتصادی شیرازه، سید موید محسن نژاد سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس امروز ۲۹ دی‌ماه ۱۴۰۰ اظهار کرد: با توجه به ظرفیت‌های بی‌بدیل گردشگری در استان فارس و وجود ۱۱ اثر ثبت جهانی و نزدیک به ۳ هزار اثر ثبت ملی و وجود منابع طبیعت‌گردی و ظرفیت‌های گردشگری مذهبی و سلامت، این استان به یکی از برترین مقاصد گردشگری در کشور تبدیل‌شده است.

وی ادامه داد: پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری وصنایع وابسته تهران فرصتی مغتنم برای معرفی ظرفیت‌های استان فارس در سطح ملی و بین‌المللی است که درنهایت می‌تواند رونق اقتصادی در تمامی حوزه‌های مرتبط با بخش گردشگری وصنایع وابسته را در پی داشته باشد.

محسن نژاد بابیان اینکه در غرفه اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان فارس بسته‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان معرفی می‌شود، اضافه کرد: فرصت‌های سرمایه‌گذاری فرصت مناسبی برای علاقه‌مندان به سرمایه‌گذاری در صنعت گردشگری استان است تا کسب اطلاعات لازم در این نمایشگاه، مقدمات حضور سرمایه‌گذاران بالقوه حوزه گردشگری فراهم شود.

انتهای پیام/س
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: