کد خبر: ۱۵۲۳۱۸
تاریخ انتشار: ۰۸:۱۹ - ۰۳ بهمن ۱۴۰۰
تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی(ع):
حجت الاسلام و المسلمین کلانتری گفت: انقلاب اسلامی علیرغم تهدیدات و هجمه‌های فراوان، به دلیل داشتن اصالت الهی، پا برجا و استوار و ماندگار است.
به گزارش سرویس فرهنگی شیرازه، حجت‌الاسلام ابراهیم کلانتری تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی (ع) در اجتماع بانوان فاطمی، ضمن بزرگداشت سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و میلاد بنیانگذار جمهوری اسلامی و گرامیداشت روز زن و مادر، گفت: زنان و دختران ایرانی جزو بهترین و عفیف‌ترین زنان دنیا هستند.

وی گفت: در دنیای ما برخی از اتفاقات علمی یا سیاسی هستند که فوق العاده اند و در مقیاس خود، دنیا را تکان می‌دهند، انقلاب کبیر اسلامی ایران، یکی از این اتفاقات بزرگ است. انقلاب کبیر به انقلابی گفته می‌شود که هم در عرصه داخلی، انقلاب و دگرگونی اینجاد می‌کند و هم در عرصه جهانی تحولات بزرگ رقم می‌زند.

کلانتری با اشاره به برکات انقلاب اسلامی، تاکید کرد: شکل گیری محور مقاومت در منطقه یکی از آثار انقلاب اسلامی ایران است، در عرصه فرامنطقه‌ای هم، انقلاب اسلامی یک چالش در برابر قدرت‌های استکباری جهانی است. همه مسلمانان به انقلاب اسلامی ایران عشق می‌ورزند و به قول امام (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، این انقلاب حقیقتا به انقلاب جهانی امام عصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) وصل خواهد شد.

این استاد حوزه و دانشگاه گفت: برداشت من اینست که گسترده‌ترین مبارزه، دشمنی و مواجهه‌ای که تاکنون با انقلابی در جهان شده، مربوط به انقلاب اسلامی ایران است. بیشترین کتاب، همایش ها، تروریسم، جنگ سخت و نرم و رسانه ها، همه بر علیه انقلاب اسلامی بوده. این پایداری به اصالت این انقلاب برمی گردد، انقلاب اسلامی ایران، چون اصالت الهی دارد، پابرجاست. اگر بخواهیم لیستی از اقدامات خصمانه بر علیه انقلاب اسلامی تهیه کنیم، تبدیل به کتاب می‌شود.

کلانتری با بیان اینکه در حال حاضر، در مقطع خاصی از انقلاب هستیم و دشمن یک جنگ نرم علیه ارزش ها، اخلاقیات، فرهنگ، ایدئولوژی و جهان بینی ناب اسلامی بوجود آورده است، اظهار کرد: دشمن سعی می‌کند ضمن بالابردن نماد‌ها و ارزش‌های خود، ارزش‌ها و اصالت‌های ما را تضعیف و فرهنگ جهاد و شهادت را محو کند. با راهکار‌هایی مثل بوجود آوردن داعش و درست کردن چهره ضد انسانی با نماد‌های اسلامی.

انتهای پیام/ح
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: