کد خبر: ۱۵۲۳۶۶
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۸ - ۰۶ بهمن ۱۴۰۰
مسئول بسیج دانشجویی فارس خبر داد:
یوسفی از تشکیل هسته‌های خودجوش و متخصص برای خدمت‌رسانی و اقدام جهادی خبر داد.
به گزارش سرویس فرهنگی شیرازه، سعید یوسفی چهارشنبه ۶ بهمن در مراسم افتتاحیه دومین رویداد توانا ویژه گروه‌های جهادی دانشجویی فارس، گفت: برای اعتلای حرکت‌های جهادی دانشجویی و رشد کیفی و کمی این فعالیت‌ها سیاست‌هایی را اجرا کرده‌ایم.

وی از تشکیل هسته‌های خودجوش و متخصص برای خدمت رسانی و اقدام جهادی توسط بسیج دانشجویی استان فارس خبر داد و افزود: حرکت‌های جهادی با هدف محرومیت زدایی و برپایی عدالت اجتماعی از مشارکت‌های مردمی برای حل  مشکلات مردم بهره می‌جویند.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی فارس، حرکت‌ها و اردوهای جهادی را مسیری در راستای تربیت نیروهای انقلابی و آمادگی آنها برای تشکیل امت واحده اسلامی برشمرد و تصریح کرد: کیفی شدن اقدامات جهادی و حرکت در راستای علمی شدن و اثربخشی فعالیت‌ها، در چندسال اخیر مورد توجه دانشجویان بسیجی جهادگر قرار گرفته است.

یوسفی با تاکید بر نقش آفرینی مؤثر گروه‌های جهادی و دانشجویان در حل مشکلات و پیشرفت و آبادانی کشور اضافه کرد: تقویت حرکت جهادی در مسیر ارزش‌های انقلاب اسلامی با اجرای اثربخش فعالیت‌های جهادی دانشجویی و ایجاد مناطق الگو، عاری از محرومیت و آسیب‌های اجتماعی مورد توجه قرار گیرد.

مسئول بسیج دانشجویی استان فارس با بیان اینکه در راستای تحقق اهداف گام دوم انقلاب اسلامی، جوانان به سمت انقلابی گری سوق داده شوند، افزود: حرکت‌های جهادی در میان آحاد دانشجویان فراگیر شود.

انتهای پیام/ح

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: