کد خبر: ۱۵۲۹۴۸
تاریخ انتشار: ۱۷:۴۸ - ۰۹ اسفند ۱۴۰۰
دیدار تیم فجر شهید سپاسی و پیکان تهران در قالب هفته بیستم لیگ برتر از ساعت 15 امروز در ورزشگاه حافظیه شیراز پیگیری شد و در نهایت این دیدار با نتیجه یک بر یک به پایان رسید و امتیازات بین دو تیم تقسیم شد.
به گزارش سرویس ورزشی شیرازه، دیدار تیم فجر شهید سپاسی و پیکان تهران در قالب هفته بیستم لیگ برتر از ساعت 15 امروز در ورزشگاه حافظیه شیراز پیگیری شد و در نهایت این دیدار با نتیجه یک بر یک به پایان رسید و امتیازات بین دو تیم تقسیم شد. 

اولین بخت تیم فجر برای گلزنی در این دیدار در دقیقه 17 بازی بود که توپ فجری‌های با تلاش بازیکنان خط دفاعی پیکان گل نشد. تیم پیکان نیز در دقیقه 22 بازی اولین بخت گلزنی در این دیدار را داشت که شوت بازیکنان آنها به بیرون رفت.

در دقیقه 28 این دیدار تیم پیکان صاحب 3 کرنر متوالی شد اما هیچ کدام از آنها موقعیت خطرناکی ایجاد نکرد.

در دقیقه 40 بازی تیم فجر شهید سپاسی در یک بازی تیمی صاحب موقعیت گل در محوطه جریمه تیم پیکان شد که در نهایت ضربه فاتح از کنار دروازه به بیرون رفت.

نیمه دوم این دیدار در حالی آغاز شد که مربیان در ترکیب هر دو تیم تغییری نداده بودند.
در دقیقه 62 در یک موقعیت مسلم گلزنی در محوطه جریمه پیکان، کاظمی با یک پاس عالی به احمد زنده‌روح موقعیت گل خلق کرد که با تعلل زنده‌روح این پاس تبدیل به گل نشد. در دقیقه 68 نیز فجری‌های یک موقعیت گلزنی داشتند که نتوانستند دروازه پیکان را باز کنند.

در دقیقه 69 شهرام گودرزی به جای وکیا، علی نقی‌زاده به جای احمد زنده روح و ابوالفضل بابایی به جای علی فاتح برای تیم فجر به میدان آمدند.

در دقیقه 82 بازی بازیکن تعویضی تیم پیکان پیمان رنجبری اولین گل این دیدار را به ثمر رساند. 

داور این دیدار برای نیمه دوم 4 دقیقه وقت اضافه اعلام کرد که در همان دقیقه اول وقت اضافه تیم فجر توسط میلاد کمانداری به گل تساوی رسید تا از یک باخت خانگی فرار کند. 

انتهای پیام/ح
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: