کد خبر: ۱۵۲۹۸۴
تاریخ انتشار: ۰۸:۴۲ - ۱۲ اسفند ۱۴۰۰
در فارس:
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس گفت: طرح ویژه نظارتی ایام نوروز از ۱۴ اسفند ماه آغاز خواهد شد.
به گزارش سرویس اقتصادی شیرازه، غلامرضا سالاری مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و افزایش تقاضای مردم برای خرید و کثرت سفر‌های نوروزی، به منظور نظارت بر بازار و عرضه کالا‌های اساسی، طرح ویژه نظارتی سازمان تعزیرات حکومتی با هدف پیشگیری از وقوع تخلف به ویژه در موضوع گرانفروشی، در سطح استان اجرایی می‌شود.

سالاری نقاط متمرکز در این طرح را مراکزعمده خرید و عرضه کالا و خدمات، نمایشگاه‌های بهاره، میادین میوه و تره بار، شرکت‌های مسافرتی و دفاتر فروش بلیط‌های هوایی و زمینی، مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی، رستوران‌ها، قنادی‌ها، مراکز تولیدی، توزیعی و خدماتی، انبار‌ها، سردخانه‌ها، فروشگاه‌های زنجیر‌های، مراکز فروش پوشاک، کیف و کفش عنوان کرد.

وی گفت: احراز تخلفات، تشکیل پرونده و رسیدگی قانونی در کوتاه‌ترین زمان ممکن با رویکرد حمایت از تولید و کسب وکار انجام خواهد شد و امیدواریم با تشدید نظارت‌ها میزان تخلفات در این ایام به حداقل کاهش یابد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس نظارت مردمی را کاهش بروز تخلفات بسیار حائز اهمیت دانست و گفت: شهروندان می‌توانند گزارشات و شکایات خود را به سامانه ۱۲۴ سازمان صمت و یا ۳۲۳۴۰۰۰۰ اتاق اصناف اعلام نمایند تا ضمن بررسی موارد توسط بازرسین، پرونده تعزیراتی تشکیل و متخلفین اعمال قانون شوند.

انتهای پیام/ح
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: