کد خبر: ۱۵۳۰۲۹
تاریخ انتشار: ۰۸:۵۴ - ۱۵ اسفند ۱۴۰۰
­ فرمانده نیروی هوافضای سپاه از افزایش ۶ تا ۷ برابری قدرت آتش موشکی و شلیک‌های همزمان سپاه خبر داد.
به گزارش سرویس سیاسی شیرازه، سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه در آیین رونمایی از دو پایگاه جدید موشکی و پهپادی سپاه که همزمان با ایام فرخنده ماه شعبان و در آستانه روز پاسدار با حضور فرمانده کل سپاه انجام شد ، افزود : زمان آمادگی ها و فاصله آمادگی برای شلیک هم بسیار کاهش پیدا کرده است .

سردار حاجی زاده افزود : ما بیانی را که حضرت آقا به عنوان یک تکلیف الهی به مجموعه سپاه و نیروهای مسلح فرمودند مبنی براینکه باید قوی شوید ،‌به عنوان یک فرمان در مجموعه نیروی هوافضای سپاه با جدیت دنبال کردیم و با تلاش شبانه‌روزی و حمایت عزیزان موثر، بحمدالله توانستیم این حرکت را انجام بدهیم.

­ فرمانده نیروی هوافضای سپاه افزود: هم اکنون در این پایگاه در لحظه می توانیم ۶۰ فروند پهپاد را به پرواز درآوریم و به علت آنکه برد این پرنده های بدون سرنشین زیاد است و محدود نیست ؛ محدودیت هدف نداریم و هر هدف متخاصمی را می توانیم مورد اصابت قرار دهیم.

سردار حاجی زاده حرف زدن دشمن از قدرت پهپادی سپاه را نشانه افزایش تنوع قدرت ایران توصیف کرد و افزود : یک روز دشمن از هسته‌ای ما حرف می زند ، چندی است راجع به موشکی می گوید و این یعنی قدرت سیاسی آنها توزیع شده است.

انتهای پیام/ح
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: