کد خبر: ۱۵۳۰۶۷
تاریخ انتشار: ۰۷:۳۳ - ۱۷ اسفند ۱۴۰۰
به حکم وزیر کشور:
وحیدی وزیر کشور در حکمی امید محبی از جوانان استان فارس را به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران منصوب کرد.
به گزارش سرویس سیاسی شیرازه، احمد وحیدی وزیر کشور در حکمی امید محبی از جوانان استان فارس را به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران منصوب کرد.

در این حکم انتصاب از سوی وحیدی آمده است: "به پیشنهاد استاندار محترم مازندران و نظر به تجارب علمی و عملی جنابعالی به موجب این حکم به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع آن استان برای مدت سه سال منصوب می‌شوید".

وزیر کشور در ادامه این حکم چنین نگاشته است: "امید است با اتکال به خداوند سبحان و توجه به موازین شرع مقدس اسلام و پیروی از منویات و تدابیر ولی امر مسلمین حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) و با بهره‌گیری از آموزه‌های ارزشمند انقلاب اسلامی، مدیریت جهادی و عمل انقلابی، وظایف محوله را با تاکید بر محورهای زیر به نحو شایسته انجام و در همه امور رعایت امانت و تقوا را نمایید".

وزیر کشور در این حکم بر پنج محور به شرح زیر در ماموریت‌های معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری تاکید کرد: اهتمام به امر برنامه‌ای نمودن فعالیت‌های استانداری و واحدهای تابعه و برآورد اعتبارات سالانه، نظارت بر مصرف صحیح اعتبارات و بودجه‌های مصوب و حسن اجرای مقررات و ضوابط مالی، برنامه‌ریزی و اقدامات عملی برای فسادستیزی در تمام حوزه‌ها با هماهنگی مبادی ذیربط، استفاده از جوانان انقلابی و ارزشی در سطوح کارشناسی و مدیریتی استانداری و سایر سطوح و استقرار چرخه مدیریت بهره‌وری و نظام مدیریت کیفیت در استانداری و توابع.

لازم به ذکر است: محبی که دانش آموخته دانشگاه علامه طباطبایی است، علاوه بر همکاری‌های آموزشی و پژوهشی با مراکز دانشگاهی و موسسات آموزش عالی، دارای سابقه اجرایی فعالیت و مدیریت در حوزه سخنگوی قوه‌ قضاییه، ستاد مرکزی قوه‌ قضاییه، معاونت فرهنگی قوه‌ قضاییه و مرکز ملی فضای مجازی می‌باشد.

محبی همچنین موسس ستاد ملی صبر (صلح، بخشش و رضایت) قوه‌ قضاییه بود و به عنوان نخستین دبیر، چندسال مسئولیت این ستاد ملی را برعهده داشت.

امید محبی پیش از این مشاور و مدیرکل حوزه استاندار، روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری مازندران بود.

انتهای پیام/س
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: