کد خبر: ۱۵۳۰۷۸
تاریخ انتشار: ۱۳:۱۰ - ۱۷ اسفند ۱۴۰۰
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مرودشت درگفتگو با شیرازه؛
کشاورز با بیان اینکه کمبود سرانه ورزشی از دیگر چالش های پیش روی ورزش شهرستان است، افزود: درخواستی که ما و ورزشکاران در از مسئولین داریم این است که هر چه سریع تر پروژه های عمرانی نیمه تمام و در دست اقدام کامل گردد تا به این ترتیب قسمت اعظمی از مشکلات زیر ساختی حل و فصل شود.
به گزارش سرویس ورزشی شیرازه، مصطفی کشاورز رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مرودشت در گفتگو با خبرنگار این رسانه به عمده ترین چالش های حوزه ورزش در این شهرستان اشاره کرد و گفت: مهم ترین مسئله ای که در حوزه ورزش شهرستان مرودشت می توان به آن اشاره نمود عدم حمایت صنایع و کارخانه ها از ورزش است، یعنی هنوز بستر و مشوق کافی وجود ندارد که بخش خصوصی، صنایع و کارخانجات از ورزش قهرمانی و حرفه ای حمایت کنند، چون اگر این حمایت های همه جانبه صورت گیرد قطعا شاهد یک جهش بزرگ در مقوله ورزش خواهیم بود.

وی در ادامه با بیان اینکه کمبود سرانه ورزشی از دیگر چالش های پیش روی ورزش شهرستان است، افزود: درخواستی که ما و ورزشکاران در ازمسئولین داریم این است که هر چه سریع تر پروژه های عمرانی نیمه تمام و در دست اقدام کامل گردد تا به این ترتیب قسمت اعظمی از مشکلات زیر ساختی حل  وفصل شود.

رویدادهای  ورزشی شهرستان مرودشت در هفته ای که گذشت

کشاورز در بخش دوم این گفتگو به توانمندی وظرفیت بسیار بالای شهرستان مرودشت در زمینه های مختلف ورزشی، همچنین گوشه ای از رویدادهای ورزش این شهرستان در یک هفته اخیر اشاره کرد و از نائب قهرمانی آزاد کاران جوان شهرستان در رقابت های کشتی آزاد استان فارس خبر داد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مرودشت در ادامه افزود:در رقابتهای انتخابی کشتی آزاد جوانان فارس که با میزبانی شهر شیراز انجام پذیرفت تیم منتخب کشتی آزاد جوانان مرودشت در اوزان ده گانه با کسب یک مدال طلا توسط معراج زارع در وزن ۹۷ کیلوگرم ،۴ مدال نقره توسط محمد رضا کشاورز  در وزن ۷۰کیلوگرم ،علی کشاورز در وزن ۶۱ کیلوگرم ابوالفضل مرزبان در وزن ۷۴کیلوگرم و رضا شیروانی در وزن ۹۲کیلوگرم و ۲ مدال برنز توسط عرفان بزرگی در وزن ۷۴کیلوگرم و محمد صادق جعفری در وزن ۷۹ کیلوگرم  موفق به تصاحب عنوان نایب قهرمانی تیمی جوانان فارس شدند.

وی اضافه کرد: نفرات برتر این رقابت ها به مسابقات قهرمانی کشور که از تاریخ 17 اسفند ماه 1400با میزبانی مشهد برگزار میگردد اعزام خواهند شد
درخشش کاراته کاران مرودشت در مسابقات جایزه بزرگ سوکیوکوشین کاراته ایران / کمبود سرانه ورزشی از جمله چالش های شهرستان مرودشت
 کشاورز از اعزام دو تیم فوتبال کیان مهر و پارس مرودشت  به مسابقات لیگ برتر نونهالان فارس خبر داد و افزود:دومین اردوی آماده سازی تیم ملی کاراته ناشنوایان نیز جهت اعزام به مسابقات المپیک برزیل به میزبانی خراسان رضوی  به کار خود پایان داد در این اردو تیم کاراته ناشنوایان مرودشت به سرمربی گری مژگان قربانی،مربی گری آسیه مردانی در بخش کاتا، مربی گری مریم صفربالی در بخش کومیته و مربی گری لیلا حکیمی در بخش بدنسازی نیز حضور دارند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان مرودشت در ادامه به برگزاری مسابقات جایزه بزرگ سوکیوکوشین کاراته ایران به میزبای اهواز اشاره کرد و افزود: در این مسابقات شهرام شیروانی موفق به کسب مقام چهارم و محمد ابراهیم پرآور مقام پنجم شدند.

وی با اشاره به اینکه از شهرستان مرودشت 14 نفر کاراته کار در سبک سوکیوکوشین در این دوره از مسابقات شرکت کردند، گفت: شهرام شیروانی با تکنیکیگ ترین بازیکن این دوره شناخته شد.

به گفته کشاورز نفرات برتر این رقابتها از جمله شیروانی و پرآور از مرودشت به مسابقات قهرمانی جهان که سال آینده به میزبانی شهر شیزوکای ژاپن برگزار میشود اعزام خواهند شد.
درخشش کاراته کاران مرودشت در مسابقات جایزه بزرگ سوکیوکوشین کاراته ایران / کمبود سرانه ورزشی از جمله چالش های شهرستان مرودشت

لازم به ذکر است که در این رقابتها محسن شیروانی موفق به کسب مدال طلا ،سیروس جهان بخشی راد مدال طلا ،مجتبی احمدی طلا ،جلیل همایون طلا ، اسماعیل روشن نقره، حمید رضا برومندی نقره ، رضا آب سالان برنز، محمد علی نعمت الهی برنز، عرفان مردانی برنز، سید علی محمدی سوم، ارشیا زارع دوم  وکسری ارم سوم شدند.

انتهای پیام/س

مطالب مرتبط
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: