کد خبر: ۱۵۳۲۵۹
تاریخ انتشار: ۱۰:۴۸ - ۲۹ اسفند ۱۴۰۰
شبکه استانی فارس برای ایام نوروز برنامه‌های ویژه‌ای تدارک دیده است.
به گزارش سرویس فرهنگی شیرازه، معاون سیمای فارس تولید سریال طنز «کاندیدا»، مسابقه بزرگ «چاشنی» و برنامه مشاعره طنز را مهمترین برنامه‌های جدید تلویزیون فارس در نوروز ۱۴۰۱ برشمرد.

علیرضا باغبانمنش افزود: تولید فیلم‌های داستانی «ردیف شاهچراغ»، «آقای امیدوار» و «پابوس» برای پخش از شبکه‌های سراسری و استانی فارس در نوروز ۱۴۰۱ آماده شده است.

وی به ساخت مستند‌های متنوع در شبکه فارس اشاره کرد و افزود: ساخت مستند شعار سال در ۱۳ قسمت، مستند معرفی آداب و رسوم و سنت‌های مردم فارس، مستند‌هایی به منظور معرفی مکان‌های گردشگری، تاریخی، تفریحی و مذهبی و آداب و رسوم استان فارس از جمله این برنامه هاست.

معاون سیمای فارس گفت: در ایام نوروز بسته‌های مختلفی در لابه لای برنامه‌های صبحگاهی و شامگاهی برای اطلاع رسانی به مخاطبان بویژه مسافران نوروزی در نظر گرفته شده و از ابتدای فروردین ماه نیز با طراحی جدید جدول برنامه‌ها و شناور بودن آن، سیمای فارس از ساعت ۹ تا ۱۲:۳۰ آماده ارتباط با مسوولان و اطلاع رسانی آخرین خبر‌های نوروزی و استانی است.

بنابه گفته باغبانمنش، برنامه تلویزیونی زنده با عنوان «بهاردلگشا» ویژه ایام نوروز ۱۴۰۱ از ساعت ۲۱:۳۰ تا ۲۳:۳۰ هر شب با هدف اطلاع رسانی از آخرین اخبار و تفریح و سرگرمی و ایجاد فضای شاد و بانشاط برای بینندگان روی آنتن شبکه فارس می‌رود.

انتهای پیام/ح

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: