کد خبر: ۱۵۳۵۳۴
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۷ - ۱۸ فروردين ۱۴۰۱
فرمانده سپاه فجر تاکید کرد:
سردار بوعلی گفت: مزین شدن نام شیراز به عنوان مهم " سومین حرم اهل بیت «علیهم السلام» " مسئولیت سنگین متولیان امور فرهنگی و اجتماعی در سطح این کلانشهر را گوشزد می کند.
به گزارش سرویس اجتماعی شیرازه، سردار یداله بوعلی فرمانده سپاه فجر فارس در دیدار با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر شیراز با تاکید بر اهمیت توجه ویژه مسئولان و مدیران شیراز به محلات محروم این کلانشهر، گفت: امکانات و ظرفیت های سپاه فجر و بسیج فارس آماده هم افزایی با سایر سازمان ها و نهادها در راستای خدمات رسانی به مردم و امور عام المنفعه است.

وی با بیان اینکه سپاه فجر بصورت هدفمند پروژه های محرومیت زدایی متعددی را در محلات محروم شیراز برنامه ریزی و اجرا کرده است، افزود: کاهش آسیب های اجتماعی و اجرای پروژه های عمرانی عام المنفعه در این مناطق یکی از موضوعات مهم پیش روی سازمان ها و نهادهای مسئول در کلانشهر شیراز است و بویژه سپاه فجر در این زمینه طرح های مهمی در دست اجرا دارد.

بوعلی با اشاره به پروژه های متعدد محرومیت زدایی در سطح محلات محروم و همچنین حضور گروه های جهادی بسیج در کنار اقشار نیازمند، گفت: امروز همکاری منسجم و تعامل هدفمند بین سپاه فجر و مسئولان شهر شیراز در راستای کاهش آسیب های اجتماعی و خدمت رسانی به اقشار محروم برقرار است و همواره آماده ایم در هر موضوعی که نیاز به کمک باشد با تمام ظرفیت های موجود وارد میدان شویم.

فرمانده سپاه فجر فارس در ادامه با بیان اینکه همکاری و تعامل همه جانبه نهادها و مسئولان در نهایت رضایت مردم را در پی خواهد داشت، خاطرنشان کرد: مزین شدن نام شیراز به عنوان مهم " سومین حرم اهل بیت «علیهم السلام» " مسئولیت سنگین متولیان امور فرهنگی و اجتماعی در سطح این کلانشهر را گوشزد می کند.

طاهری رییس شورای اسلامی شهر شیراز نیز در این دیدار با بیان اینکه تعامل مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر شیراز با سپاه فجر قابل توجه و در سطح بسیار خوبی است، گفت: تمام تلاش و اهتمام اعضای شورای اسلامی شهر شیراز برنامه ریزی هدفمند و اجرای طرح های عمرانی و برنامه های تاثیرگذار فرهنگی و اجتماعی در سطح محلات این کلانشهر بخصوص مناطق کم برخوردار است.

سید احسان اصنافی شهردار شیراز نیز در این دیدار با تشریح اقدامات شاخص شهرداری شیراز در راستای خدمات رسانی به شهروندان، گفت: مجموعه شهرداری شیراز بر اساس برنامه های توسعه شهری و با روحیه جهادی در سال 1401 تمام تلاش خود را برای ارائه هر چه بهتر خدمات به شهروندان محترم شهر شیراز بکار می گیرد و همکاری ما با نهاد سپاه برای ارتقا رضایت شهروندان ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/س

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: