کد خبر: ۱۵۳۶۱۰
تاریخ انتشار: ۱۱:۰۸ - ۲۴ فروردين ۱۴۰۱
سرمربی تیم فجر سپاسی گفت: ورزشگاه حافظیه از لحاظ کیفیت چمن و مشکلات سخت‌افزاری دیگر و استادیوم پارس که تقریبا چمن مطلوبی دارد و تا چندهفته دیگر قطعا بهتر هم خواهد شد به دلیل مشکلات فنی برای مسابقات تایید نمی‌شود.
به گزارش سرویس ورزشی شیرازه، باشگاه فجر سپاسی مجتبی سرآسیایی سرمربی تیم فجر سپاسی درباره شرایط کلی تیم در تعطیلات به وجود آمده در مسابقات گفت: بازی مقابل آلومینیوم اراک  نقاط مثبت بسیار بزرگی داشت و کار بزرگ بازیکنان ما بعد از برد آن تیم در مقابل پرسپولیس نمایان‌تر شد چراکه به تیمی با این پتانسیل فنی که از بازیکنان بسیار خوبی بهره می‌برد حتی یک موقعیت ندادیم و بارها ایجاد موقعیت کردیم و شانس گل‌های زیادی داشتیم که متاسفانه به گل تبدیل نشد.

سرآسیایی درباره تعطیلات پیش آمده در مسابقات افزود: از وقفه لیگ برای آماده‌سازی بازیکنان و تیم استفاده کامل خواهیم کرد و تمام تلاشمان را خواهیم کرد که برای بازی مهم با تیم بسیار خوب و پرمهره مس رفسنجان آمادگی کامل داشته باشیم.

سرمربی تیم فجر سپاسی گفت: همه مجموعه هم قسم و متحد هستیم  که با تمام وجود این تیم دوست داشتنی را که مزین به نام شهید سپاسی است، برای مردم خوب استان فارس و مردم عزیز شیراز در لیگ برتر نگه داریم و برای دستیابی به این مهم قطعا باید از تمام پتانسیل موجود استفاده کنیم.

وی درباره برنامه باشگاه تا قبل از بازی مقابل مس رفسنجان گفت: دو بازی تدارکاتی انجام خواهیم داد که یک بازی با گل گهر سیرجان در تاریخ 31فروردین در شهر سیرجان انجام خواهد شد و تیم دیگر  را  برای انجام بازی دوستانه در حال رایزنی و هماهنگی هستیم.

سرآسیایی درباره شرایط بازی‌های داخل خانه تیم و استفاده بهینه از شرایط میزبانی در این چند بازی حساس گفت: همه ما می‌دانیم که حضور تماشاگران خوب و باتعصب شیرازی در استادیوم چقدر می‌تواند به موفقیت و نتیجه‌گیری تیم کمک کند در همین راستا امروز با جناب آقای  فلاح و کادر فنی و سرپرستی از دو استادیوم شهر شیراز یعنی حافظیه و پارس بازدید کردیم و شرایط موجود را مورد بررسی قراردادیم. 

وی عنوان کرد: شک نداریم بازی در شیراز با حضور تماشاگر می‌تواند انرژی بسیار بزرگی برای تیم به ارمغان بیاورد ولی متاسفانه هردو ورزشگاه مشکلات عجیب و غریبی برای برگزاری بازی دارند، ورزشگاه حافظیه از لحاظ کیفیت چمن و مشکلات سخت‌افزاری دیگر و استادیوم پارس که تقریبا چمن مطلوبی دارد و تا چندهفته دیگر قطعا بهتر هم خواهد شد به دلیل مشکلات عدیده  و ایرادهای فنی جهت برگزاری مسابقات تایید نخواهد شد.

سراسیایی درباره انتظاری که در این شرایط از مسئولین و متولیان ورزش استان دارد گفت: شک ندارم اگر عزم مدیران شهری و استانی کمک به این تیم و ماندن این منبع انرژی بزرگ شهری و استانی در لیگ برتر باشد، ظرف این چند هفته تمام مشکلات رفع خواهد شد و ما در بازی مهم مقابل نفت مسجد سلیمان می‌توانیم در شیراز در یک چمن مطلوب و با حضور هواداران پرشور شیرازی بازی و از ظرفیت بزرگ میزبانی خود استفاده کنیم.

سرمربی فجر سپاسی بیان کرد: من خیلی ساده و شفاف این جمله را بیان  می‌کنم که در این شرایط سخت زندگی و معیشتی و مشکلات زیاد و فشار گرانی و خیلی مسائل دیگر فوتبال می‌تواند نشاط اجتماعی و هیجان مثبت زیادی در جامعه تولید کند و وظیفه مسئولین استانی و شهری آماده‌سازی این فضا برای استفاده مردم به بهترین شکل ممکن است. 

سرآسیایی در پایان گفت : از همه مسئولین استانی و شهری درخواست می‌کنم که در زمان باقی‌مانده تصمیمی عاجل و قطعی جهت بهبود شرایط و امکانات دو ورزشگاه شهرشیراز گرفته و مردم خوب شیراز را از کمترین حقشان محروم نکنند. 


انتهای پیام/ف

منبع: تسنیم
مطالب مرتبط
برچسب ها: شیرازه ، فارس ، ورزش
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: