کد خبر: ۱۵۴۰۶۲
تاریخ انتشار: ۲۱:۲۲ - ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۱
معاون اجرایی شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس خبر داد:
معاون اجرایی شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت:بیش از ۱۲۰ شرکت در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام،طیور و صنایع وابسته و سومین نمایشگاه شیلات و آبزیان استان فارس مشارکت کردند.
به گزارش سرویس اجتماعی شیرازه، منصوری معاون اجرایی شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس گفت: شانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و صنایع وابسته و سومین نمایشگاه شیلات و آبزیان از روز چهارشنبه بیست و هشتم اردیبشهت ماه به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس آغاز خواهد شد.

وی افزود: در این دوره از نمایشگاه بیش از 120 شرکت در حوزه دام،  طیور و شیلات از استان های مختلف کشور حضور خواهند داشت.

منصوری ادامه داد: شرکت های حاضر در این نمایشگاه ها در حوزه های خوراک دام و طیور،ریز مغذی ها، ماشین آلات و تجهیزات صنایع دام و طیور فعالیت دارند.

معاون اجرایی شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس بیان کرد:برگزاری این رویداد مهم فرصت بسیار خوبی است تا شرکت های بزرگ تولیدی عرصه دام و طیور کشور با هم افزایی و تبادل اطلاعات در  جهت توسعه و رشد تولید دانش بنیان اشتغال آفرین فعالیت موثری داشته باشند. 

منصوری گفت: علاقه مندان می توانند تا روز شنبه از ساعت ۱۶ تا ۲۱با مراجعه به محل دائمی نمایشگاه های بین اللملی فارس واقع در شهرک گلستان از این رویداد  بازدید کنند.

انتهای پیام/ف
برچسب ها: شیرازه ، فارس ، شیراز
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: