کد خبر: ۱۵۴۱۳۲
تاریخ انتشار: ۱۱:۴۸ - ۰۱ خرداد ۱۴۰۱
نماینده، ولی فقیه در فارس:
آیت الله دژکام گفت با بیان اینکه راستگویی، عدالت و حسن خلق در ارتباط با ارباب رجوع ادامه راه شهدا و سبب تقویت اعتماد عمومی و مردم است، گفت: مدیران روابط عمومی هوش فرهنگی را در ارتباطات تقویت کنند.
به گزارش سرویس اجتماعی شیرازه ، آیت‌الله لطف‌الله دژکام نماینده، ولی فقیه در فارس امروز یکم خرداد ماه در جمع مدیران روابط عمومی‌های استان گفت: راستگویی، عدالت و حسن خلق در ارتباط با ارباب رجوع ادامه راه شهدا و سبب تقویت اعتماد عمومی و مردم است.

وی با بیان این که روابط عمومی‌ها باید از لحاظ فکری و قلبی به مسئولان نزدیک شوند افزود: مهارت ارتباطی دل‌ها را بهم پیوند می‌دهد و مسئول روابط عمومی ماهر کسی است که می‌تواند دل‌ها را به مجموعه خود پیوند بدهد.

دژکام با تاکید بر این که داشتن اخلاق نکو سبب ایجاد یک ارتباط موثر می‌شود و بدون اخلاق نکو، مجموعه ضرر می‌کند ادامه داد: مهارت ارتباط موثر، جاذبه ایجاد می‌کند و سبب موفقیت در کار می‌شود.

نماینده، ولی فقیه در فارس گفت: در اسلام بر آداب معاشرت بسیار تاکید شده است و مدیران روابط عمومی باید به این نکته توجه کنند.

وی توجه به آداب معاشرت را وجه مشترک مسلمانان با اروپایی و آمریکایی‌ها بیان کرد و افزود: تفاوت‌هایی نیز وجود دارد از جمله این که تمدن غرب ظلم را با پیرایه‌هایی که به عدالت شبیه است، تحویل می‌دهند و آن را غلط نمی‌دانند، اما در تمدن اسلامی این اشتباه است.

امام جمعه شیراز گفت: در عرصه‌های روابط عمومی ظلم نباید باشد، زیرا با ظلم نمی‌توان رابطه خوبی ایجاد کرد.

دژکام تاکید کرد که مدیران روابط عمومی واقعیت اسلام را بروز دهند، چون امروز عرصه و میدان جنگ است و مهارت ارتباط تاثیرگذار طولانی‌مدت، از اخلاق برگرفته می‌شود و عدالت و راستگویی مهم‌ترین ارکان آن است.

انتهای پیام/ف
برچسب ها: شیرازه ، فارس ، شیراز
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: