کد خبر: ۱۵۴۸۹۹
تاریخ انتشار: ۱۹:۵۳ - ۱۵ تير ۱۴۰۱
مدیرکل راه و شهرسازی فارس گفت: ثبت نام متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن در ۲۴ شهر استان فارس مجددا امکان پذیر شد.
 به گزارش سرویس اجتماعی شیرازه، محمودرضا طالبان، مدیرکل راه و شهرسازی استان فارس اعلام کرد: متقاضیان شهرهایی که امکان ثبت نام دارند می توانند به سامانه saman.mrud.ir مراجعه و مشخصات خود را ثبت کنند.

وی افزود: در استان فارس متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن شهرهای آباده، آباده طشک، اردکان، ارسنجان، اقلید، ایزدخواست، باب انار، بهمن، بوانات، حاجی آباد، حسامی، حسن آباد، خاوران، داراب، دبیران، سده، سعادت شهر، صغاد، فراشبند، قیر، کازرون، کره ای، نی ریز، دژکرد و رحمت آباد می توانند به سامانه مراجعه و ثبت نام کنند.

طالبان در خصوص شرایط لازم جهت ثبت نام طرح نهضت ملی مسکن تصریح کرد: متقاضی و افراد تحت سرپرستی می بایست فاقد زمین مسکونی و یا واحد مسکونی باشند و متقاضی از تاریخ 22 بهمن 1357 از هیچ یک از امکانات نهاد های عمومی دولتی مربوط به تامین مسکن شامل زمین، واحد مسکونی خرید و یا ساخت واحد مسکونی استفاده نکرده باشد.

این مسئول افزود: متقاضی می بایست متاهل و یا سرپرست خانوار باشد و زنان مجرد بالای 35 سال سن و مردان مجرد بین 23 سال تمام تا 45 سال به شرط ارائه تعهد نامه محضری در خصوص ارائه سند رسمی ازدواج در زمان واگذاری واحد، همچنین متقاضی می بایست دارای حداقل 5 سال سابقه سکونت در شهر مورد تقاضا باشد.

دبیر شورای مسکن استان فارس متذکر شد: صرفا در شهرهایی ثبت نام صورت می گیرد که ظرفیت مازاد زمین وجود داشته باشد و یا زمین جدید شناسایی و تامین شده باشد و در صورت تامین زمین در سایر شهرهای کشور در روزهای آتی سامانه در این شهرها نیز به تدریج بازگشایی می شود.

انتهای خبر/ح
برچسب ها: مسکن ، ثبت نام ، فارس
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: