کد خبر: ۱۵۵۴۶۰
تاریخ انتشار: ۱۳:۰۲ - ۱۵ مرداد ۱۴۰۱
رئیس پلیس راهور شهر شیراز محدودیت های ترافیکی ویژه ایام تاسوعا و عاشورای حسینی را اعلام کرد.
اعلام محدودیت های ترافیکی ایام تاسوعا و عاشورای حسینی در شیراز

به گزارش سرویس اجتماعی شیرازه، "حمید کریمی"،  رئیس پلیس راهور شهر شیراز اظهار کرد: از ساعت 20 امشب ( 15 مرداد) تا پایان عزاداری که معمولا تا پاسی از نیمه شب به طول می انجامد و همچنین در روزهای تاسوعا و عاشورا از ساعت 7 صبح تا پایان عزاداری که معمولا تا حوالی اذان ظهر به طول می انجامد، کلیه مسیرها به سمت حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) بسته خواهد بود.

وی افزود: این مسیرها شامل ورودی از سمت میدان شهدا، چهارراه مشیر، چهارراه شاهزاده قاسم و چهارراه غدیر وکلیه فرعی های منتهی به حرم مطهر خواهد بود.

کریمی ادامه داد: این محدودیت شامل ورودی های منتهی به حرم مطهر سید علاالدین حسین نیز خواهد بود، به این ترتیب در ورودی دروازه غسالخانه، ورودی از سمت درب شیخ و خیابان حسینی از سمت بلوار سیبویه محدودیت ترافیکی در این ایام اعمال خواهد شد.

 رئیس پلیس راهور شهر شیراز ضمن تقدیر و تشکر از همکاری مردم و هیئت های عزاداری با خادمان خود در مجموعه انتظامی استان فارس، اظهار داشت: رانندگان محترم به حرکت عابران در سطح سواره رو دقت کافی و کامل داشته باشند تا نظر به اینکه اکثر عزاداران از لباس های مشکی استفاده می کنند، از بروز حوادث جلوگیری به عمل آید.

وی از مردم و هیئت های عزاداری خواست تا ضمن رعایت نکات ایمنی در تردد از عرض یا طول سواره رو، مواظب حرکت وسائل نقلیه نیز باشند و از نیروهای تامینی با لباس شبرنگ استفاده کنند.

انتهای پیام/س
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: