کد خبر: ۱۵۵۴۶۹
تاریخ انتشار: ۲۱:۴۱ - ۱۵ مرداد ۱۴۰۱
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز:
شه دوست شیرازی گفت: ١٠٠ دستگاه اتوبوس ویژه مراسم تشییع پیکر مطهر سردار شهید اسکندری و روزهای نهم و دهم محرم پیش بینی شده و مترو شیراز در روز عاشورا رایگان است.
به گزارش سرویس اجتماعی شیرازه،  هادی شه دوست شیرازی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز گفت:  ١٠٠ دستگاه اتوبوس ویژه مراسم تشییع پیکر مطهر سردار شهید اسکندری و روزهای نهم و دهم محرم پیش بینی شده و  مترو شیراز در روز عاشورا رایگان است.

وی با بیان اینکه خدمات‌دهی تمام خطوط ناوگان اتوبوسرانی شیراز در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی فعال است ، تصریح کرد: برای رفاه حال شهروندان از امشب خدمات دهی ناوگان اتوبوسرانی آغاز و در روزهای نهم و دهم محرم ادامه خواهد داشت.

معاون شهردار شیراز افزود : ساعت فعالیت مترو در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه همزمان با تاسوعا و عاشورای حسینی به منظور رفاه حال عزادران حسینی تا ساعت ٢٣ خواهد بود. 

شه دوست شیرازی از اطلاع رسانی و نصب بیش از ۵ هزار پوستر در ناوگان اتوبوس و تاکسی کلان شهر شیراز خبر داد و خاطر نشان کرد: بیش از ۵٠٠ متر مربع بنر ویژه محرم بر روی بدنه اتوبوس های درون شهری و قطارشهری نصب و تمام ایستگاه‌های مترو ویژه عزاداری سید و سالار شهیدان، سیاه پوش شده است.

وی افزود : تصاویر مرتبط با شهادت سردار شهید اسکندری و ماه محرم بر روی نمایشگر واگن‌ها و ایستگاه های مترو به شکل گسترده در حال انتشار است.

انتهای پیام/س
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: