کد خبر: ۱۵۵۵۲۸
تاریخ انتشار: ۱۲:۳۵ - ۱۹ مرداد ۱۴۰۱
رئیس سازمان حج و زیارت استان فارس با اشاره به پیش ثبت نام ۷۱ هزار و ۴۵۰ نفر برای پیاده‌روی اربعین گفت: مهلت ثبت‌نام تا ۲۱ مردادماه تمدید شده است.
به گزارش سرویس اجتماعی شیرازه، علیرضا زینلی، رئیس سازمان حج و زیارت استان فارس از تمدید مهلت پیش ثبت نام اربعین خبر داد و گفت: تاکنون ۷۱ هزار و ۴۵۰ نفر در سامانه سماح ثبت نام کردند که پایان مهلت قانونی روز عاشورا بود.

وی گفت: علاقه‌مندان برای پیاده‌روی اربعین حتما باید از طریق سامانه سماح ثبت نام کنند، دفاتر و شرکت‌های مجاز خدمات سفر و زیارت مشخص شده و مردم نباید فریب برخی از افراد سودجو را برای ثبت نام اربعین بخورند.
زینلی با بیان اینکه پیش بینی می‌شود که روند ثبت نام در فرصت باقی مانده شتاب بیبشتری گیرد افزود: از متقاضیان و مشتاقان زیارت پیاده‌روی اربعین حسینی فارس درخواست می‌شود که ثبت نام خود را به لحظات پایانی موکول نکنند.

رئیس سازمان حج و زیارت استان فارس درباره شرایط لازم برای ثبت نام نیز گفت: ثبت نام کنونی قطعی نیست، اما با زمان اعلام ثبت نام نهایی رعایت دستورالعمل‌های تدوین شده بهداشتی و داشتن کارت واکسن با تزریق حداقل دو دز واکسن الزامی است.

وی گفت: بر اساس اعلام کمیته اربعین حسینی چنانچه محدودیتی از سوی دولت عراق برای تعداد زائران زیارت اربعین در نظر گرفته شود، ثبت نام قطعی متقاضیان از بین افرادی که پیش ثبت نام کرده‌اند تعیین و اعلام می‌شود.

انتهای پیام/ح
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: