کد خبر: ۱۵۵۵۴۵
تاریخ انتشار: ۱۰:۳۹ - ۲۰ مرداد ۱۴۰۱
مدیرعامل شرکت توزیع و پخش فرآورده‌های نفتی استان فارس:
طاهری گفت: سوخت به میزان کافی در دسترس مردم استان فارس بوده و مشکلی برای تأمین سوخت وجود ندارد.
به گزارش سرویس اجتماعی شیرازه، اسدالله طاهری مدیرعامل شرکت توزیع و پخش فرآورده‌های نفتی استان فارس، در خصوص انتشار برخی از تصاویر در فضای مجازی مبنی بر خراب بودن نازل‌های پمپ بنزین‌ها و عدم ارائه سوخت به رانندگان در شیراز، بیان کرد: این مشکل موضوعی کشور است و در تمام کشور شاهد خراب بودن برخی از نازل‌های پمپ‌های بنزین هستیم.

وی ادامه داد: موضوع تأمین قطعات مورد نیاز پمپ‌های بنزین موضوعی است که باید توسط دستگاه‌های متولی در سطح کشور برطرف شود این در حالی است که با توجه به خواسته این افراد شاهد تأمین قطعات مورد نیاز پمپ‌های بنزین به صورت مقطعی هستیم.

به گفته طاهری هیچ صف توزیع بنزینی در استان فارس حتی با وجود خراب بودن برخی از نازل‌های پمپ‌های بنزین سطح استان وجود ندارد این در حالی است که برخی از جایگاه داران خواستار فعالیت تمامی نازل‌ها هستند که با توجه به شرایط موجود میسر نمی‌باشد.

وی تاکید کرد: روند توزیع بنزین در استان فارس در جریان است و خراب بودن برخی از نازل‌ها مشکلی در روند توزیع ایجاد نخواهد کرد.

مدیرعامل شرکت توزیع فراورده‌های نفتی استان فارس خاطرنشان کرد: روزانه در استان فارس بیش از شش میلیون و ٨٠٠ هزار لیتر بنزین و بالغ بر پنج میلیون و ۵٠٠ هزار لیتر گاز عرضه می‌شود.

انتهای پیام/ر
منبع: مهر
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: