کد خبر: ۱۵۵۶۳۰
تاریخ انتشار: ۰۷:۵۸ - ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
فرمانده سپاه فجر فارس خبر داد:
سردار بوعلی بیان کرد: در استان فارس جهاد آبرسانی با آبرسانی به بیش از 374 روستا با بیش از 600 کیلومتر لوله گذاری فارغ از حفر چاه و تجهیز کردن آن در حال انجام است که 80 درصد آن توسط بسیجیان فنی گروه های جهادی انجام می شود.
به گزارش سرویس اجتماعی شهرستان های شیرازه، سردار یدالله بوعلی فرمانده سپاه فجر فارس با حضور در شهرستان لارستان، ضمن سرکشی از سپاه ناحیه لارستان و تعدادی از حوزه های مقاومت بسیج شهری، نشستی صمیمانه با بسیجیان داشت.

وی در این نشست اظهار کرد: شرایط کنونی مسلمانان در دنیا ایجاب می‌کند که شیعه و سنی با وحدت کنار همدیگر باشیم، چرا که دشمنان قسم خورده اسلام کمر همت بسته اند تا با ایجاد تفرقه میان مسلمانان به خصوص شیعه و سنی، کمر اسلام را بشکنند. 

سردار بوعلی بیان کرد: اعمال دینی ما بر مبنای تقوا بوده و امروز خوشحالم که در میان جوانان بسیجی لارستان به ویژه بسیجیان متحد شیعه و سنی با تقوای بخش صحرای باغ لارستان قرار گرفته ام و امیدوارم که همه بتوانیم سیره پیامبران الهی را در زندگی خود پیاده کنیم. 

فرمانده سپاه فجر فارس با تأکید بر توانمندسازی بسیجیان تصریح کرد: در حلقه صالحین بسیج هدف تشکیل کلاس نیست، بلکه هدف توانمندسازی بوده که به طور مثال در حلقه های تربیتی آن ممکن است با محوریت محرومیت زدایی، قرآنی، ورزشی و حتی ممکن است با محوریت های عملیاتی انجام شود و در واقع باید نتایج آن یک کار خوب تربیتی بوده و در کنار آموزه های اخلاقی بازخورد مثبتی را در جامعه داشته باشد.

بسیج همیشه در کنار مردم است

سردار بوعلی با اشاره به نقش گروه های جهادی اظهار کرد: در استان فارس جهاد آبرسانی با آبرسانی به بیش از 374 روستا با بیش از 600 کیلومتر لوله گذاری فارغ از حفر چاه و تجهیز کردن آن در حال انجام است که 80 درصد آن توسط بسیجیان فنی گروه های جهادی انجام می شود.

وی افزود: این یعنی گروه های بسیج به معنای واقعی کلمه در همه مسائل در کنار مردم بوده اند که می‌توان سیل اخیر در جنوب فارس را از نمونه بارز عملیات میدانی گروه های جهادی نام برد.

حضور مردم در مساجدی همواره نفش‌آفرین

فرمانده سپاه فجر استان بیان کرد: ظرفیت مسجد از زمان پیامبر(ص)، هنگام شکل گیری انقلاب، جبهه و جنگ استفاده شده است که بسیجیان نیز ضمن حضور مداوم در مساجد در تمامی زمینه ها از علمی، فرهنگی و... نیز تعامل کنند.

سردار بوعلی گفت: گزارش گیری از فرماندهان پایگاه را با شوق مضاعف انجام می‌دهم چرا که برای کار بسیجیان و فرمانده هان ارزش قائل هستم و تجمیع کارهای بسیجیان یعنی کارهای ما و مجموعه سپاه فجر.

وی افزود: اگر امروز حرفی برای گفتن داریم نشان از فعالیت شبانه روزی شما بسیجیان است که باید قدردان آن بود و این نشان دهنده محبت نیروهای مردمی و بسیجی به رهبر و نظام جمهوری اسلامی ایران است.

 در پایان این مراسم از خبرنگاران بسیجی بخش صحرای باغ لارستان نیز تجلیل شد.

انتهای پیام/ر
منبع: فارس
برچسب ها: بسیج ، جهادگر ، شیرازه
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: