کد خبر: ۱۵۵۶۳۳
تاریخ انتشار: ۰۸:۴۱ - ۲۵ مرداد ۱۴۰۱
محمد مهدی کوثری دونده اهل بخش سیاخ دارنگون شهرستان شیراز موفق شد در مسابقات دو و میدانی ارتش های جهان (سیزم ) که در روسیه بر گزار شد به مدال برنز دست یابد.
به گزارش سرویس ورزشی شیرازه، محمد مهدی کوثری دونده اهل بخش سیاخ دارنگون شهرستان شیراز موفق شد در مسابقات دو و میدانی  ارتش های جهان (سیزم ) که در روسیه بر گزار شد به مدال برنز دست یابد.

کوثری در ماده ۴۰۰ متر توانست بر سکوی سوم این مسابقات قرار گیرد.

این ورزشکار قهرمان روز یکشنبه در حاشیه آیین استقبال که با حضور مردم و جمعی از مسئولان استان فارس برگزار شد، گفت: بسیاری از جوانان روستایی در رشته های مختلف ورزشی توانایی های بالایی دارند.

کوثری افزود: در صورتی که امکانات و اعتبارت بیشتری به روستاها اختصاص یابد و جوانان  حمایت شوند توانایی افتخار آفرینی در عرصه ملی و بین المللی را دارند.

مسابقات ارتش های جهان از ۱۳ لغایت ۲۱ مرداد ماه  در شهر سن پترزبورگ روسیه بر گزار شد.

این رقابت‌ها در هفت رشته ورزشی تیراندازی، دوومیدانی، شنا، والیبال، بیاتلون تابستانی (دوگانه)، پنجگانه نظامی و جهت یابی برگزار شد و ایران در ۶ رشته حضور یافت و ۱۶ مدال کسب کرد.

سیاخ دارنگون یکی از بخش های شهرستان شیراز است که با جمعیت ۲۰هزار نفری در فاصله ۳۰ کیلومتری جنوب غربی شیراز واقع شده است و از نظر امکانات ورزشی در تنگنا است.

انتهای پیام/ر
برچسب ها: شیرازه ، ورزشی ، ورزش فارس
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: