کد خبر: ۱۵۵۶۶۸
تاریخ انتشار: ۱۲:۵۹ - ۲۷ مرداد ۱۴۰۱
مدیر اجرایی موکب «احمد بن موسی (ع)» خبر داد:
جمالی گفت: موکب «احمد بن موسی (ع)» از ۲۲ شهریورماه سال جاری تا روز اربعین حسینی میزبان زائران اربعین خواهد بود، از عموم عاشقان خاندان عصمت و طهارت جهت اهدای نذورات خود برای کمک به برپایی موکب دعوت به عمل می آید.

فعالیت موکب «احمد بن موسی (ع)» در کربلا از ۲۲ شهریور
به گزارش سرویس اجتماعی شیرازه، هاشم جمالی مدیر اجرایی موکب احمد بن موسی (ع)، امروز (پنج شنبه ۱۷ مرداد) در جمع خبرنگاران گفت: به یاری خدا موکب احمد بن موسی (ع) در کربلای معلی از ۲۲ شهریورماه سال جاری تا روز اربعین حسینی میزبان زائران اربعین خواهد بود.

مدیر اجرایی موکب احمد بن موسی (ع) با بیان اینکه خادمان موکب در بازه‌های زمانی مختلفی اعزام می‌شوند، افزود: خادمان کمیته فنی و تاسیسات موکب احمد بن موسی (ع) از 20 روز پیش به کربلای معلی اعزام شده‌اند تا مقدمات برپایی موکب را فراهم آورند.

وی با تصریح اینکه امسال با توجه به شدت گرما، تدابیر ویژه‌تری برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین در موکب احمد بن موسی (ع) اندیشیده شده است، گفت: از زائران اربعین هم انتظار می‌رود که با توجه به این مسئله موارد بهداشتی را بیش از پیش رعایت کنند.

مدیر اجرایی موکب احمد بن موسی (ع) همچنین از فعالیت دفتر موکب احمد بن موسی (ع) در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) خبر داد و گفت: دفتر موکب از ابتدای ماه محرم آغاز به کار کرده و تا پایان ماه صفر فعالیت خواهد کرد.

وی با بیان اینکه عاشقان خاندان عصمت و طهارت (ع) می‌توانند با مراجعه حضوری به این دفتر نذورات خود را برای کمک به این موکب اهدا کنند، گفت: همچنین عاشقان خاندان عصمت و طهارت (ع) می‌توانند نذورات نقدی خود را از طریق درگاه اینترنتی *763*4040# و یا به شماره کارت 6273811075753969 به نام موکب «احمد بن موسی (ع)» واریز کنند.

جمالی با اشاره به اینکه موکب احمد بن موسی (ع) در کربلای معلی در شارع ‌الشهدا (باب شهدا)، شارع روضتین (خیابان روضتین) قرار دارد،‌ تصریح کرد: همچنین افرادی که علاقه به خدمت افتخاری در موکب احمد بن موسی (ع) دارند می‌توانند با مراجعه حضوری به دفتر موکب جهت خادمی ثبت‌نام کنند.

 انتهای پیام/ر
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: