کد خبر: ۱۵۶۱۵۰
تاریخ انتشار: ۱۲:۲۳ - ۲۹ شهريور ۱۴۰۱
فرمانده سپاه فجر استان فارس:
سردار بوعلی فرمانده سپاه فجر استان فارس گفت: نمایش محشر که مبتنی بر آموزه های دینی با زبان اثربخش هنر است در تحقق جهاد تبیین نقش بسزایی دارد.
به گزارش سرویس اجتماعی شیرازه، سردار یدالله بوعلی فرمانده سپاه فجر فارس، روز سه شنبه  ضمن حضور در محل اجرای نمایش میدانی محشر در شیراز با تسلیت ایام اربعین حسینی، رحلت حضرت محمد (ص) و شهادت امام حسن (ع) و امام رضا (ع) گفت: شب های شیراز  شاهد برگزاری نمایش میدانی محشر به عنوان یک اثر فاخر هنری اثرگذار است.

وی ادامه داد: استقبال مردم از این نمایش بی نظیر است و هر شب چندین هزار نفر از نمایش دیدن می کنند.حضور پر شور مردم پیر و جوان و کودک و نوجوان از محشر نشان می دهد که تبلیغ خوبی برای اجرای نمایش انجام شده و جا دارد از شورای اسلامی شهر و شهرداری شیراز تشکر کنیم که همت و اراده کردند که این کار با همکاری موسسه اوج و سپاه فجر اجرا شود و از نواحی سپاه، نیروی انتظامی و ارتش و .‌.. برای همکاری در اجرای مطلوب نمایش محشر قدردانی می کنیم.

سردار بوعلی گفت: زبان هنر یک زبان اثرگذار است و هر چه در ابعاد مختلف به آن توجه شود، اثربخش تر خواهد بود و هنر در انتقال مفاهیم دینی نقش مطلوبی دارد و انتقال مفاهیم دینی با نمایش میدانی ترکیبی به سبک محشر موجب شده تا محشر همه پسند شود و استقبال مردم بیشتر و بیشتر شود و هنروران استان فارسی نیز در اجرای نمایش بسیار مطلوب عمل کرده اند.

وی تصریح کرد: این نمایش چون مبتنی بر آموزه های دینی و تاریخ اسلام است و تبیین انقلاب و پیام انقلاب است و در جهاد تبیین بسیار اثرگذار است‌.

نمایش محشر به عنوان یک اثر فاخر و تاثیر گذار در شیراز، سومین حرم اهل بیت(ع) در حال اجراست، این همایش به همت سازمان هنری رسانه ای اوج و مشارکت شهرداری شیراز و فرماندهی سپاه استان فارس از تاریخ ۲۲ شهریور الی ۵ مهر ماه در شیراز اجرا می شود و علاقمندان می‌توانند از طریق سایت:
http://www.namaticket.ir برای تهیه بلیت رایگان این نمایش، اقدام کنند.

انتهای پیام/ر
منبع: ایرنا
برچسب ها: شیرازه ، محشر ، فارس
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: