کد خبر: ۱۵۶۱۷۴
تاریخ انتشار: ۱۳:۱۸ - ۳۰ شهريور ۱۴۰۱
استاندار فارس :
ایمانیه گفت :در مقابل جنگ رسانه‌ای که دشمنان بر علیه کشور راه می‌اندازند راهی به جز اینکه از همان مسیر، همان تکنولوژی و همان نرم افزارها و سخت افزارها استفاده هوشمندتر داشته باشیم نیست و بهترین، دلسوزترین و پیشکسوت ترین افرادی که می‌توانند در این جنگ رسانه‌ای به میدان بیایند ایثارگرانند.
به گزارش سرویس اجتماعی شیرازه ،محمد هادی ایمانیه،  استاندار فارس روز  چهارشنبه در آیین تجلیل از پیشکسوتان و ایثارگران دفاع مقدس در شیراز  گفت: رهبر معظم انقلاب سال ها بر موارد متعددی از جهاد اقتصادی تاکید دارند اما امروز جهاد رسانه‌ای در برخی موارد از جهاد اقتصادی هم اهمیت بیشتری پیدا کرده است.

وی  ، با اشاره به صدور فرمان جهاد تبیین از سوی رهبر معظم انقلاب در سال گذشته گفت: یکی از ملزومات اجرای این فرمان، تامین و آماده سازی زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری است.

ایمانیه ادامه داد: در مقابل جنگ رسانه‌ای که دشمنان بر علیه کشور راه می‌اندازند راهی به جز اینکه از همان مسیر، همان تکنولوژی و همان نرم افزارها و سخت افزارها استفاده هوشمندتر داشته باشیم نیست و بهترین، دلسوزترین و پیشکسوت ترین افرادی که می‌توانند در این جنگ رسانه‌ای به میدان بیایند ایثارگران و پیشکسوتان دفاع مقدس هستند.

استاندار فارس بیان کرد: ایثارگران و پیشکسوتان دفاع مقدس در دوران جنگ تحمیلی ثابت کرد که حاضر هستند از جان و آبروی خود در دفاع از ارزش ها بگذارد. شهدای ما امروز زنده و ناظر ما هستند و ما وظیفه داریم در جهت جهاد تبیین واقعیت ها و بصیرت افزایی گام برداریم.

وی اظهار داشت: جوان ما ممکن است که گرفتار برخی دام ها شود و گناهی هم نکرده و این وظیفه ما است که به خوبی و روشنی تبیین کنیم که طی سال های گذشته در این کشور چه گذشته و چه افتخاراتی کسب شده است.یکی از موفقیت ها کشور و انقلاب پیشرفت های چشمگیر در عرصه دفاع نظامی با مدیریت رهبر معظم انقلاب است که حتی دشمن هم به این پیشرفت ها اعتراف کرد.

ایمانیه، از جانبازان و پیشکسوتان و خانواده آنها و همچنین خانواده معظم شهدا خواست که به شکل جدی تر در میدان جنگ رسانه‌ای کمک کنند. اندوخته و تجربه شما وقتی با نیت های الهی تجمیع می شود هم می‌تواند چراغ راهی برای ما مدیران باشد و هم به ما در راه مقابله با دشمن و تبیین آنچه که در کشور اتفاق افتاده به ویژه برای نسل جوان کمک کند.

او افزود: اگر از فضای مجازی به عنوان یک فرصت به خوبی استفاده کنیم می‌توانیم در جنگ رسانه‌ای نیز مانند سایر جنگ هایی که دنیا به ما تحمیل کرده موفق باشیم.

انتهای پیام/ف
منبع: ایرنا
برچسب ها: شیرازه ، فارس ، شیراز
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: