کد خبر: ۱۵۶۳۲۶
تاریخ انتشار: ۰۸:۴۷ - ۰۹ مهر ۱۴۰۱
نویسنده و هنرمند شیرازی در گفتگو با شیرازه:
صحرایی با بیان اینکه اگر مطالبه ای قرار باشد صورت بگیرد باید از طریق قانون باشد، گفت:مردم مبنای قضاوت های خود را مطالعه و تفکر قرار دهند نه احساس و هیجان
به گزارش سرویس سیاسی شیرازه، اکبر صحرایی هنرمند و نویسنده شیرازی، در خصوص اغتشاشات اخیر اظهار کرد: اگر مطالبه ای قرار باشد صورت بگیرد باید از طریق قانون باشد. هر عقل سلیمی می‌داند که در شرایط فعلی جامعه، قانون مندی اصل مهمی است.

صحرایی با تاکید بر اینکه پیشرفت کشور به آرامش نیاز دارد، گفت: بعد از نظامیان ستم‌شاهی پهلوی، کشور حدود  ۴۰ سال است که به سوی پیشرفت می‌رود و اگر این اعتراضات بخواهد مخل امنیت جامعه باشد، اعتراض موثری نخواهد بود و اغتشاش است.

این نویسنده و هنرمند شیرازی با اشاره به اینکه اکثر مردم کشور ایران، مسلمان و شیعه هستند و فضای کشور در این روزها حال و هوای اربعین دارد و در هفته دفاع مقدس قرار داریم گفت: این هفته نماد مقاومت و پایداری است و مردم ایران در برابر تهاجم ها و هشت سال حمله صدام پایداری و مقاومت کردند و الان هم لازم است با آگاهی در برابر تهاجم ها مقاومت کنند. 

وی با بیان اینکه دین هم تاکید دارد که یک سال تفکر بهتر از هفتاد سال عبادت است، از مردم خواست: مبنای قضاوت های خود را مطالعه و تفکر قرار دهند نه احساس و هیجان.

انتهای پیام/س/م
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: