کد خبر: ۱۵۶۳۴۱
تاریخ انتشار: ۰۹:۱۷ - ۱۰ مهر ۱۴۰۱
استاندار فارس:
ایمانیه با اشاره به لزوم توجه به مقوله مشورت در انجام امور و کارها گفت: همه ما باید در تصمیم گیری ها و انجام امور از نظر مشورتی و پیشنهادات صاحبان فن، علم، اندیشه و افراد با تجربه استفاده کنیم.
به گزارش سرویس اجتماعی شیرازه ،محمد هادی ایمانیه استاندار فارس، در جلسه شورای اسلامی استان فارس در شیراز افزود: قطعا این مشورت هم به نفع خود ما خواهد بود و هم باعث می شود که فردی که با او مشورت شده احساس کند که مدیریت جامعه به کار کارشناسی و تصمیم گیری بر اساس خرد جمعی علاقمند است و تصمیمات پشت درهای بسته گرفته نمی شود.

وی، با اشاره به لزوم راه اندازی زیرکمیته هایی در شورای اسلامی استان فارس گفت: شوراها باید در حوزه‌های مختلف از جمله اجتماعی، اقتصادی و عمرانی اقدام به راه اندازی این زیرکمیته ها کنند و ضمن انعکاس مسائل و مشکلات، پیشنهاداتی را جهت رفع در استان یا پیگیری در خارج از استان ارائه دهند.

ایمانیه بیان کرد: البته انتظار داریم که پیشنهاداتی ارائه شود که قابلیت اجرا داشته باشد.

استاندار فارس همچنین از شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای سراسر استان خواست که نسبت به ارائه الگوهای مناسب و توانمندی های خود به یکدیگر اهتمام ویژه داشته و راهکارهایی را نیز که برای حل مشکلات یافته اند به یکدیگر ارائه دهند.

این مقام مسئول افزود: اگر هر کدام از شهرها و روستاها و بخش های ما در یک زمینه الگو و نمونه شوند و توانمندی های خود را به دیگری منتقل کنند قطعا استانی نمونه خواهیم داشت.

وی، در خصوص قانون درآمد پایدار و هزینه شهرداری ها و دهیاری ها که اخیرا ابلاغ شده نیز گفت: انتظار داریم که شورائیان این قانون را به دقت مطالعه کنند و اجازه ندهند که مانند برخی دیگر قوانین بایگانی شود.

انتهای پیام/ف
منبع: ایرنا
برچسب ها: شیرازه ، فارس ، شیراز
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: