کد خبر: ۱۵۶۴۰۱
تاریخ انتشار: ۱۰:۱۳ - ۱۴ مهر ۱۴۰۱
استاندار فارس :
ایمانیه مدیران و فرمانداران را موظف کرد بصورت ویژه برای جوانان وقت بگذارند و در کنار آنها باشند و گفت : آینده جامعه دست جوانان امروز است، هرچه از سمت ما کم کاری صورت پذیرد دشمن جدی و قوی تر وارد خواهد شد و جوانان ما را در دام می اندازد.
به گزارش سرویس اجتماعی  شیرازه،محمد هادی ایمانیه استاندار فارس در گردهمایی فرمانداران با بیان اینکه مدیران انقلابی توسط مردم رصد می شوند با اشاره به اینکه بایستی پس از انجام واجبات الهی، هرچه در توان داریم به مردم خدمت کنیم، گفت: اعتقاد داریم اعمال و رفتار ما مکررا به محضر امام زمان (عج) ارائه می شود،از خداوند متعال تقاضا مندیم عنایت فرمایند تا در محضر ایشان رو سفید باشیم.

وی ضمن تسلیت به مناسبت شهادت حضرت امام حسن عسکری (ع) و تبریک آغاز امامت حضرت ولیعصر (عج)، بعثت پیامبر اکرم و ولایت ائمه اطهار را دو منت بزرگ خداوند بر بشریت دانست.

ایمانیه ، مسلمانان را در شش قرن اول بعد از اسلام جلودار حرکت های علمی دنیا دانست و گفت: درگیر کردن مسلمانان خصوصاً جوانان به حاشیه ها، جامعه اسلامی را از درون متلاشی می‌کند.

استاندار فارس ادامه داد: رفتار، گفتار، کردار و حرکات مدیران انقلابی دولتِ سیزدهم توسط مردم لحظه ای و دقیق رصد می شود.

نماینده  دولت در فارس افزود: فرمانداران گزارش عملکرد خود از ابتدای انتصاب تا به امروز را همراه با مستندات به دفتر استاندار ارسال نمایند که پس از رویت و بررسی از طریق معاونت سیاسی امنیتی، به منظور بهره گیری از تجارب سایرین، گزارشات برای دیگر فرمانداران نیز ارسال خواهد شد.

وی ،  سرکشی از ادارات و روستای یکی از شهرستان ها را از جمله نقاط قوت فرماندار منطقه دانست و گفت: جلسات منظم با امام جمعه، ارتباط با پیشکسوتان و افراد صاحب نفوذ، دعوت از مدیران استانی با همکاری نماینده محترم مجلس شورای اسلامی، میدان دادن به جوانان و استفاده از انگیزه و خلاقیت آنها، پیگیریِ جذب سرمایه گذار در منطقه؛ از جمله وظایف اصلی فرمانداران است.

استاندار فارس با بیان اینکه اشتغال و تاهل منجر به تامین امنیت شهر می شود و در پی آن جامعه بهتری خواهیم داشت؛ حمایت از فعالیت های فرهنگی و انقلابی اصیل که بعضا نیازمند پول های کلان نیستند، اهمیت دادن به خیرین، سرکشی به موسسات اقتصادی و تولیدی منطقه را بخش دیگری از وظایف فرمانداران دانست.

وی با اشاره به اینکه ماهیانه عملکرد فرمانداران خصوصا در بحث اشتغال مورد ارزیابی قرار می گیرد، گفت: شاخص هایی تنظیم خواهد شد تا عملکرد مدیران کل سازمان ها، از نظر فرمانداران نیز مورد ارزیابی قرار گیرد.

 ایمانیه نسبت به برگزاری جلسات شورای فرهنگ عمومی شهرستان ها تاکید کرد و افزود: مباحث مربوط به معتادین متجاهر، مواد مخدر، تصادفات، ساخت و سازهای غیرقانونی و حفر چاه های غیر مجاز با دقت رصد شده و گزارشات آن بصورت منظم به مسوولین مربوطه استانی ارسال شود.

انتهای پیام/ف
منبع: ایرنا
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: