کد خبر: ۱۵۶۴۹۷
تاریخ انتشار: ۱۷:۳۶ - ۲۰ مهر ۱۴۰۱
رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان فارس:
دانش منش گفت:هدف دانشگاه علمی کاربردی اشتغال است که این داشنگاه نیروی انسانی،کار آفرینی و تولید محور بودن کشور را هدف گیری کرده است.
به گزارش سرویس اجتماعی شیرازه،حبیب دانش منش رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان فارس در نشست خبری با اصحاب رسانه با بیان اینکه هدف دانشگاه علمی کاربردی ایجاد اشتغال است، گفت: این دانشگاه نیروی انسانی،کار آفرینی و تولید محور بودن کشور را هدف گیری کرده است.

وی در ادامه افزود: دانشگاه علمی کاربری بر اساس نیاز کشور در حوزه مهارت و کار آفرینی حضور داشته که پیرو هدف بلند مدت و   بر اساس نیاز  های کشور رشته هایی را طراحی کرده است همچنین  دانشجو های متخصص رشته مشخص شده را ثبت نام می‌کنیم ضمن اینکه برخی رشته های دانشگاه نیاز است دانشجویانی را جذب کند که سابقه کار در رشته مورد نظر را داشته باشند.

دانش منش با بیان اینکه درحال حاضر ۸۰۰۰ دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی استان فارس درحال درس خواندن هستند گفت:امسال با ۱۲هزار دانشجو در مقاطع کارشناسی و کاردانی ناپیوسته در دو سطح مجموعه رشته مهندسی شروع خواهیم کرد.

رئیس دانشگاه علمی کاربردی  استان فارس در پایان افزود:۲۲ مرکز علمی کاربردی وجود دارد که ۲۱ مرکز را مهر ماه پذیرش داشته ایم و استان فارس در پذیرش رشد ۱۰۰درصدی را دارد چرا که برای کاردانی در سال اخیر ۱۵۰۰ نفر پذیرش شده اما امسال بیش از ۲۹۰۰ نفر پذیرش داریم.

انتهای پیام/ف
برچسب ها: شیرازه ، فارس ، شیراز
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: