کد خبر: ۱۵۷۰۵۴
تاریخ انتشار: ۰۸:۵۲ - ۲۹ آبان ۱۴۰۱
با آغاز هفته بسیج؛
رزمایش بزرگ جهادگران فاطمی ۲ در شهرستان قیروکارزین با صبحگاه مشترگ گروهای جهادی بسیج آغاز شد.

صبح امروز با آغاز هفته بسیج رزمایش بزرگ جهادگران فاطمی ۲ در شهرستان قیروکارزین با صبحگاه مشترگ گروهای جهادی بسیج قیروکارزین در ناحیه سپاه این شهرستان آغاز شد.

به گزارش سرویس شهرستان های شیرازه، امام جمعه قیروکارزین در جمع جهادگران بسیجی این شهرستان اظهار داشت: دشمن امروز جنگ ترکیبی علیه ملت ایران راه انداخته است و مقابله با این جنگ چند بعدی می طلبد ما هم دفاع چند بعدی و چند ساحتی داشته باشیم.

حجت الاسلام صداقت گفت: یکی از کارهایی که دشمن انجام می دهد مردم را از نظام اسلامی با تحریم ها و فشارهای اقتصادی نا امید کند.

وی گفت: مهمترین کار شما جهادگران و گروهای جهادی رضایت را برای مردم ایجاد می کنید و مشکلات را در حد توان خودشان حل کرده که این کار بسیار بزرگ و بجا می باشد.

فرمانده سپاه قیروکارزین در این مراسم خطاب به جهادگران فاطمی اظهار داشت: شما به شیطان و ایادی شیطان نه گفتید و هم در حوزه تئوری و نظری و هم میدان عمل در برابر هجمه های دشمن با خدمت به مردم و جامعه اثبا ت می کنید که این نظام صاحب دارد.

سرهنگ محمد رسول رضایی بیان کرد: امروز معاندین و منافقین نظام با استفاده از ترفندها و توطئه ها و نقشه های شوم استکبار جهانی کفر و استبداد سعی دارند جای جای کشور ما را نا امن کنند و با اغتشاش و شورش در دلها و فکرها و قدم های ما لرزش ایجاد کنند.

فرمانده سپاه قیروکارزین گفت: ان شالله همانگونه که یاران امام(ره) در اول انقلاب و رزمندگان در 8 سال دفاع مقدس در برابر تمام هیمنه دشمن ایستادند ترورشدند اما استقامتشان نشکست. امروز نیز کشته می شویم خون می دهیم اشک می ریزیم اما اتحاد و انسجامان، ایمان و بصیرت و تبعیت پذیری ما از امام جامعه ، دشمن را به بن بست خواهد کشاند.

در این مراسم از 23 مسئول گروه جهادی شهرستان به پاس خدمات گسترده جهادی در شهرستان تقدیر و تشکر بعمل آمد.

صبحگاه مشترک جهادگران فاطمی ۲ گروه های جهادی بسیجی قیروکارزین با حضور امام جمعه، فرماندار، رئیس دادگستری، فرمانده سپاه و نیروی انتظامی شهرستان، مسئول سازمان تبلیغات و دیگر مسئولان شهرستان و پیشکسوتان در ناحیه قیروکارزین برگزار شد.

جهادگران فاطمی همزمان با سراسر کشور به مناسبت هفته بسیج به مدت ده روز به مردم در نقاط مختلف شهرستان قیروکارزین خدمات جهادی ارائه می دهند و در قیروکارزین بیست گروه جهادی پروژه های محرومیت زدایی را در سطح شهرستان انجام خواهند داد.

دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: