کد خبر: ۱۵۷۸۱۳
تاریخ انتشار: ۱۹:۳۷ - ۰۳ بهمن ۱۴۰۱
فرمانده انتظامی استان فارس خبر داد:
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در عملیات پلیس در روز دوشنبه سوم بهمن ماه جاری، یک تن و ۴۵۰ کیلوگرم تریاک کشف شد.
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی پایگاه تحلیلی خبری شیرازه، سردار سرتیپ رهام‌بخش حبیبی دوشنبه سوم بهمن ماه در جمع خبرنگاران  گفت: در راستای طرح مبارزه با سوداگران مرگ، بامداد دوشنبه سوم بهمن‌ماه، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فراجا با اقدامات فنی و تخصصی مطلع شدند افرادی قاچاقچی با ۲ دستگاه کامیون در محور داراب-شیراز در حال انتقال محموله تریاک هستند که موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس فارس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس و شهرستان‌ داراب پس از هماهنگی با مرجع قضایی به این محور اعزام و با برپایی تور ایست و بازرسی موقت موفق شدند هر دو دستگاه کامیون در حالی که در کنار جاده توقف کرده بودند را شناسایی و رانندگان را دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی استان فارس تصریح کرد: ماموران انتظامی هر ۲ خودرو را به مقر انتظامی منتقل و در بازرسی از آنها موفق شدند یک تن و ۴۵۰ کیلوگرم تریاک که از استان‌های شرقی بارگیری و رانندگان قصد انتقال آن را به مرکز کشور داشتند کشف کنند.

حبیبی با اشاره به اینکه ماموران انتظامی با اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند یک دستگاه وانت نیسان که پشتیبان حمل این محموله بود را توقیف و راننده را نیز دستگیر کنند، تصریح کرد: هر سه راننده پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی روانه دادسرا شدند.

وی خاطر نشان کرد: مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر با جدیت از سوی پلیس دنبال می‌شود و شهروندان نیز می‌توانند با انعکاس موارد مشکوک به پلیس یاریگر خادمان نظم و امنیت باشند.

انتهای پیام/224224
دریـچـــــــــــــــــــــه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: